David Gokhshtein, DOGE, SHIB ve FLOKI’nin kripto alanında gerçekleştirdiği önemli işlevleri sıraladı

David Gokhshtein, DOGE, SHIB ve FLOKI’nin kripto alanında gerçekleştirdiği önemli işlevleri sıraladı

PAC Protokolü başkanı ve eski ABD politikacısı David Gokhshtein, sosyal medya platformu Twitter’da meme kripto para birimlerinin önemini vurguladı.

“SHIB ve FLOKI, Dogecoin’i takip edecek”

David, meme kripto para birimlerinin ve özellikle köpek temalı paraların kullanıcıları kripto alanına çektiğine inanıyor. Gokhshtein, geçen yılın Ekim ayında, Dogecoin’in birçok insanı Bitcoin’e getirdiğini tweetledi.

Bugünkü tweet’inde, son zamanlarda popüler hale gelen iki meme kripto parası olan Shiba Inu (SHIB) ve Floki Inu’dan (FLOKI) bahsetti. Bu kripto paraların insanları kripto dünyasına çekmeye devam edeceklerini söyledi.

Tesla, Doge’u ticaret için kabul etmeye başladı

Bugün erken saatlerde Elon Musk, Tesla’nın DOGE ile satın alınabilir ürünleri piyasaya sürdüğünü tweetledi. Musk, Başka bir tweet’te, Dogecoin topluluğunu, meme paralarını Tesla ürünlerine harcamaya başlamaya çağırdı.

Daha önce Elon Musk bir podcast’te Dogecoin’in gördüğü diğer kripto paralardan temelde daha iyi olduğunu belirtti. Tesla CEO’sunun görüşü, önceki röportajına göre Doge’nin ödemeler için Bitcoin’den çok daha uygun olduğu yönünde.