Danışmanlık Firmasının Genel Müdürü, Bitcoin’in Altı Ay İçinde 100.000 Dolara Ulaşacağını Düşünüyor

Danışmanlık Firmasının Genel Müdürü, Bitcoin’in Altı Ay İçinde 100.000 Dolara Ulaşacağını Düşünüyor

Yatırım danışmanlığı firması Midas Touch Consulting’in genel müdürü, Bitcoin fiyatının 25.000 Dolar’a kadar düşebilecek bir dönemden geçtikten sonra altı ay içinde 100.000 Dolar’a yükseleceğine inandığını açıkladı.

Grummes, Kitco News ile yaptığı röportajda son zamanlarda kripto para birimi fiyatlarında rallinin beklendiğini belirtti ve yatırımcılara fiyatların kısa vadede düzeltilmesini beklediği için piyasaya atlamak yerine BTC’ye dikkatli bakmalarını tavsiye etti.

Genel müdür, BTC’nin 25.000 dolara düşeceğini beklediğini belirtti. Ardından önümüzdeki altı ay içinde muhtemelen 100.000 dolar olacağını dile getirdi.

Analist, bitcoin fiyatının 100.000 Dolar seviyelerine ulaşmayı başarması durumunda, yatırımcılar kripto para birimine daha fazla ilgi gösterdikçe potansiyel olarak daha da artabileceği tarihsel bir eğilime girmesini beklediğini belirtti. 

Grummes, piyasa değeri açısından en büyük kripto para biriminin oynaklığının o zamana kadar çok daha küçüleceğini ifade etti.

Grummes’in fiyat tahmini, bitcoin bir kez daha 50.000 doları aşmaya çalışırken geliyor, ancak görünüşe göre bunu başaramıyor. BTC şu anda 48.470 dolardan işlem görüyor.

Benzer şekilde, popüler kripto para analisti “KALEO” da, Bitcoin fiyatının uzun vadede 100.000 doların üzerine çıkmasını beklediğini açıkladı.