Bitcoin HaberleriHaberler

CryptoQuant CEO’su Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu

CryptoQuant CEO'su, Dogecoin ve klonlarının Bitcoin'den fon emdiğini söyledi.

CryptoQuant CEO’su Bitcoin kripto para biriminin fiyat dalgalanmalarında altcoinlerin büyük önem taşıdığını söyledi. Tecrübeli yönetici Dogecoin ve klonlarının Bitcoin’den fon emdiğini ancak BTC’nin yakında piyasaya yeniden girerek eğilimi tersine çevireceğini söyledi.

Bitcoin’in güçlü temellerine rağmen fiyatı haftalardır yüksek dalgalanmalar yaşıyor. Popüler kripto para analisti, bunun, büyük miktarda taze fon girişi gören Doge ve benzeri varlıkların devam eden çılgınlıklarından kaynaklanabileceğini savundu.

Bununla beraber, eğilimin yakında değişebileceğine ve BTC gibi gerçek iç değere sahip coinlerin boğa koşularını sürdüreceğine inanıyor.

CryptoQuant CEO’su Bitcoin Dalgalanmalarından Değeri ve Ürünü Olmayan Altcoinleri Sorumlu Tutuyor

Sekiz yıl önce bir şaka olarak başlamasına rağmen, Dogecoin 2021’de sahneye çıktı ve popülaritesini hala koruyor. Dogecoin çılgınlığı Elon Musk, Mark Cuban ve Snoop Dogg gibi isimler tarafından desteklenen kitleleri cezbetti.

Bunun yanında kripto topluluğu içinde ve dışında en çok tartışılan konu haline geldi. Beklenilen oldu ve herkes devam eden bu çılgınlıktan yararlanmak istedi. Ancak çok sayıda taklitçi ortaya çıktı.

CryptoQuant CEO’su Bitcoin hareketlerinde değeri veya ürünü olmayan dijital paraların etkili olduğunu ifade ediyor. Bu altcoinler gelecekteki hizmetlerin reklamını yapmasına rağmen, büyük dalgalanmalar ve çok basamaklı getiri vaatleri nedeniyle insanların dikkatini çekiyor. Bu konuda en son örnek ise, yalnızca son birkaç gün içinde on kat artan Shiba Inu (SHIB) adlı bir token oldu.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu