Altcoin HaberleriHaberler

CryptoQuan CEO’su: ”Ethereum, Bitcoin’i Uzun Vadede Geçebilir”

Kripto para analitik firması CryptoQuant‘ın CEO’su, Ethereum Geliştirme Önerisi (EIP) 1559‘un “oyun değiştirici” olacağına ve Ethereum’un uzun vadede Bitcoin’in piyasa değerini geçmesine yardımcı olabileceğine inandığını açıkladı.

Ki Young Ju, geniş kapsamlı bir röportaj sırasında, Ethereum’daki işlem ücretlerini düşürmenin ölçeklenebilirliği, güvenliği ve ademi merkeziyetçiliği geliştirerek ” blok zinciri üçlemesini çözebileceğini” belirtti.

CEO’ya göre, merkezi olmayan finans hizmetleri ve takas edilemeyen token pazarları makul olmayan yüksek ücretlerle çalışıyor.

CEO, bu hizmetler düşük işlem ücreti ortamında çalışacak olsaydı, ağ etkinliğinin artacağını ve bununla birlikte kripto para biriminin fiyatının yükseleceğini söyledi. Ki Young Ju konuşmalarının devamında şu ifadeleri kullandı:

”Ethereum’un uzun vadede Bitcoin piyasa değerini değiştirebileceğini düşünüyorum, ancak bu yıl değil. Bu boğa koşusu, kurumların kripto piyasasına girme düşüncesi tarafından yönlendirildi. Bu eğilim gelecek yıla kadar sürebilir. Kurumsal talep olmadan Ethereum, BTC piyasa sınırını değiştiremez.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu