HaberlerKripto Para Haberleri

Cryptohawk.AI, Yatırımcılara Yapay Zeka Tabanlı Fiyat Tahminleri Sağlıyor

CryptoHawk.AI, herkesin kriptoda yatırım getirileri elde etmesi için yapay zeka gücünden yararlanmasına imkan sağlıyor.

Uzman yatırımcılar ve veri bilimciler tarafından oluşturulan CryptoHawk.AI, herkesin kriptoda yatırım getirileri elde etmesi için gelişmiş yapay zeka gücünden yararlanmasına olanak tanıyor.

Platform, yazılımın AI tabanlı tahminleri ile, Bitcoin ve Ethereum’a yatırım yaparken riski azaltmayı ve zamandan tasarruf edilmesini hedefliyor.

Platform nasıl çalışıyor?

CryptoHawk.AI‘nin algoritması, günde 24 saat dalgalanma, varyans, hacim, duyarlılık, arama, haberler, trendler ve geçmiş fiyatlar gibi milyonlarca veri noktasını analiz ediyor.

Algoritma, yeni kalıpları, anormallikleri, ilişkileri keşfetmek için verileri sentezler, değerlendirir ve düzenler. Ardından bu verileri gerçek zamanlı zekaya dönüştürür. Platformun genel bakış videosundan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Cryptohawk.ai yapay zeka çözüm öncüsü Thiery Hubert liderliğindeki deneyimli yatırımcılar ve mühendislerden oluşan bir ekip tarafından geliştirildi.

Bu tescilli algoritma, sürekli olarak büyük miktarda veriyi yüksek bir hızda işliyor ve profesyonel yatırımcıların algılama, öğrenme, problem çözme ve karar verme yeteneklerini taklit ediyor.

CryptoHawk.ai, tüm kalıpları sürekli olarak belirleyen, kararlar veren ve doğru fiyat trendi tahminleri üreten tescilli algoritması aracılığıyla saatte milyonlarca veri noktasını analiz eder.

Yani tüm süreç basitleştiriliyor. CryptoHawk, bir fiyat trendi değiştiğinde yatırımcıları e-posta ve kısa mesaj yoluyla uyarıyor ve kullanıcıların güvenle hareket etmelerini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu