Crypto Fight Club Tohum Turunu Başarıyla Tamamladı

Crypto Fight Club Tohum Turunu Başarıyla Tamamladı

Oyna-kazan oyunları pazara girmeye devam ederken, NFT uygulanan bir dövüş oyunu diğerlerinden daha çok öne çıkmak istiyor: Crypto Fight Club. Crypto Fight Club, son aylarda ayrıntılı bir teknik incelemenin yanı sıra web sitesini zaten başlattı. Şimdi, ortaya çıkan oyun, son derece başarılı bir başlangıç turunu tamamladı ve saygın yatırım gruplarından oluşan bir gruptan yaklaşık 3 milyon dolar topladı.

Crypto Fight Club (CFC), özellikle en son tohum bağış toplamadan sonra, oyna-kazan kategorisinde benzersiz bir pazar payı almak için iyi bir konumda görünüyor. CFC, Shima Capital, GenBlock Ventures ve yan kuruluşu D12, AU21, x21, Everse Capital ve The Ring dahil olmak üzere büyük yatırımcılardan 2.775.000 $ topladı.

Blockchain güç merkezi yatırım firması Shima Capital, Crypto Fight Club için İK’dan büyük kripto bağlantılarına ve aradaki her şeye kadar her konuda Crypto Fight Club’a yardımcı olacak çok sayıda destek sağlayacak.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Oscar Ödüllü Kadın Oyuncu Gwyneth Paltrow Bitcoin Çekilişini Duyurdu

GenesisBlock Ventures ve yan kuruluşu D12, blockchain pazarına 2 milyar doların üzerinde sermaye katkısında bulundu ve kripto yatırımları söz konusu olduğunda birinci sınıf bir ekip oluşturdu. Ortak, CFC için pazarlama ve diğer önemli girişim hedeflerine öncülük etmeye yardımcı olacaktır. Everse Capital, CFC için stratejik bir danışman olarak hareket ederek pazarlama girişimlerinde de destek sağlayacaktır.

AU21, özellikle GameFi oyunlarında oyun ortaklarına yabancı değil ve CFC’nin yeni ortaklıklar kurmasına yardımcı olacak. x21 ayrıca, özellikle piyasa yapıcılar ve diğer pazarlama ortaklarıyla olan ortaklıklarda da yardımcı olacak.