HaberlerKripto Para Haberleri

Crypto.com, Formula 1’in Küresel Ortağı Oldu

Crypto.com ve Formula 1, 2021 sezonunun geri kalanında birlikte çalışacak

Artık kripto para projeleri spor organizasyonlarıyla çok daha fazla sponsorluk anlaşması ve ortaklıklar imzalama başladı. Bu konuda son adım da Crypto.com‘dan geldi.

Yapılan duyuruya göre Formula 1, Crypto.com ile küresel bir ortaklık kurdu. Crypto.com ve Formula 1’in 2021 sezonunun geri kalanında birlikte çalışacağı belirtildi.

Yapılan resmi açıklamaya göre Formula 1 ve Crypto.com arasındaki ortaklık 17 Haziran’da Formula 1 Britanya Grand Prix’de başlayacak.

Grand Prix hafta sonları Cumartesi öğleden sonraları gerçekleşecek. Crypto.com‘un ek olarak 2021 Formula 1 sezonunun geri kalanında her yarışta pist kenarında yer alacağı söylendi.

Crypto.com,  Formula 1’in Resmi Kripto Para Sponsoru ve NFT Ortağı Olacak

İki kuruluş arasındaki ortaklığın bir parçası olarak Crypto.com Formula 1’in resmi kripto sponsoru ve NFT ortağı olacak. Ortaklık hakkındaki açıklama ise şu şekilde:

F1®, taraftarların sporla daha fazla ilgilenmeleri için yeni yollar keşfetmeye devam ederken, Crypto.com F1®’in Resmi Kripto Para Birimi Sponsoru ve NFT Ortağı olacak.

F1®’in yeni kitlelerle etkileşim kurmak için benimsediği hayran odaklı yaklaşımı yansıtan Crypto.com, yeni ortaklıktaki eğitim ve deneyimler yoluyla hayranlar için kripto para birimi dünyasını demokratikleştirmeyi amaçlıyor.

Crypto.com ek olarak Belçika Grand Prix’inden önce açıklanacak yepyeni bir ödül de sunacak.

Crypto.com ek olarak bir NHL takımıyla (Montreal Canadiens) ve bir futbol ligi olan Lega Serie A ile ortaklık kuran ilk şirket oldu.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu