Altcoin HaberleriHaberler

ConsenSys Kurucusu Joseph Lubin, London Hard Fork’un Ethereum Üzerinde Muazzam Bir Artış Sağlayacağını Söyledi

ConsenSys kurucusu Joseph Lubin, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un Ağustos güncellemesinden önce yüksek taleple karşı karşıya kalacağını ve değerinin büyük ölçüde artacağını düşünüyor.

Lubin, CNBC ile yaptığı bir röportajda, Ethereum (ETH) platformunun büyük bir ilgi gördüğünü ve ETH talebinin sürekli arttığını söyledi.

Lubin, ETH’yi etkili bir şekilde deflasyonist bir varlık haline getirecek olan Londra hard forku ile birleştiğinde bu fenomenin kripto para biriminin fiyatını önemli ölçüde artıracağını dile getirdi:

“Esasen büyük ölçüde azalan arzın üzerine katlanarak artan bir talep görüyoruz. Bu nedenle talepte ve Ether değerinde muazzam bir artış olacağını tahmin ediyoruz.”

Bunun yanında popüler kripto para analisti Austin Arnold, Ethereum platformundaki gelişme ve ilginin 2. çeyrekte artmasına rağmen, ETH fiyatının bu büyümeyi yansıtmadığını söylüyor.

Bugün, Ethereum 2.000 doların altında işlem görüyor. Bu fiyat, Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.000 doların çok altında.

[affiliate_news2 id=”4038″]

Arnold, bu eşitsizliğin Ethereum ağındaki istikrarlı para talebindeki hızlı artıştan kaynaklandığını ve bu da sahiplerinin fonlarını ETH’den dolara sabitlenmiş kripto para birimlerine kaydırdığını ima ediyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu