Altcoin HaberleriHaberler

CoinbasePro’da Beş Yeni Altcoin Piyasaya Sürülüyor

Coinbase'in kripto para ticaret platformlarında artık beş yeni altcoin mevcut.

ABD merkezli en popüler kripto para borsasının müşterileri artık Axie Infinity (AXS), Request (REQ), TrueFi (TRU), Quickswap (QUICK) ve Wrapped Luna (WLUNA) satın alabilir ve satabilir.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, yaptığı en son açıklamada şirketin hedefinin milyonlarca dijital varlığı desteklemek olduğunu söyledi:

“Varlıkların Amazonu olmak istiyoruz, yasal olan her varlığı platformda listelemek istiyoruz. Bugün onlardan binlerce var. Sonunda onlardan milyonlarca olacak.”

Axie Infinity, Sky Mavis tarafından geliştirilen, oyna-kazan tarzında çevrimiçi bir oyundur. Oyuncuları, Axies olarak bilinen dijital evcil hayvanları satın alarak, yetiştirerek ve satarak kar elde edebilir. Her Axie, takas edilemez bir token (NFT) olarak basılarak oyuncuların blok zincirindeki dijital yaratığın gerçekliğini doğrulamasını sağlar.

CoinGecko’ya göre AXS, an itibariyle 69.08 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde %61.8 arttı. REQ’de, 0.312677 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde %368 gibi büyük bir artış gösterdi.

TrueFi, merkezi olmayan bir finans (DeFi) teminatsız kredi protokolüdür. TrueFi’nin yerel tokeni TRU, yazı yazılırken 0,685162 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde %38.4 arttı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu