HaberlerKripto Para Haberleri

Coinbase Müşteri Hizmetleri Kullanıcılardan Gelen Şikayetlerle Kilitlendi

Bazı kullanıcılar, hesaplarından fonların kaybolduğunu ve Coinbase'in yardım etmek için hiçbir şey yapmadığını bildirdi.

CNBC tarafından hazırlanan bir rapora göre, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Coinbase kullanıcıları, hesaplarındaki fonların kaybolduğunu gördükten sonra borsanın müşteri hizmetleriyle şikayetlerini paylaştı.

CNBC, ABD’deki Coinbase kullanıcılarıyla yapılan röportajların sonuçlarını yayınladı ve borsanın şikayetleri nasıl ele aldığına dair bazı sorunları vurguladı.

CNBC, popüler kripto para borsasının binlerce müşterisini sorguladı ve çoğunun şirketin müşterileri ele alma biçimiyle ilgili sorun yaşadığını keşfetti.

Halihazırda Coinbase’in müşteri hizmetleri çoğunlukla e-posta yoluyla hizmet veriyor. Pek çok kullanıcı, bir temsilciye ulaşmanın inanılmaz derecede zor olduğunu belirtti.

Kullanıcıların yardım almakta zorlandıkları en endişe verici sorun, dijital varlıklarının açıklama yapılmadan kaybolması. Bu kullanıcılardan biride Tanja Vidovic‘di ve birisinin hesabının erişim özelliklerini değiştirdiği konusunda birkaç uyarı aldı.

Soruna yanıt verebildiği zaman, “neredeyse 168.000 dolarının tamamı gitmişti.” Aradan dört ay geçti ve Vidoviç, hırsızlığı araştırmak için telefonda kimseyi bulamadı.

Fonları kaybolan ve müşteri hizmetlerine ulaşamayan birkaç müşteri daha olduğu bildirildi. Şirketin müşteri hizmetleri pek çok kullanıcı tarafından rapor edildi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegramgrubumuzu ve Twitterhesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu