HaberlerKripto Para Haberleri

Coinbase CEO’su Brian Armstrong: ”Hedefimiz Yasal Olan Her Varlığı Listelemek”

Coinbase CEO'su, hedeflerinin yasal olan her varlığı listelemek olduğunu belirtiyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, borsanın amacının mümkün olduğunca çok sayıda kripto para birimi listelemek olduğunu söyledi.

Bununla birlikte, bir dizi tweet daha paylaştı ve bu varlıkların Coinbase tarafından belirlenen standartları karşılamasının hala borsanın hedefleri arasında olduğunu ekledi.

Tecrübeli yönetici ayrıca, kullanıcıların varlıklar hakkında derecelendirme ve inceleme yapmalarına imkan sağlayan yeni bir araçtan da bahsetti. Son 12 ayda Coinbase, müşterilerinden gelen talepleri karşılamak için listesine birkaç varlık daha ekledi.

CEO, söz konusu aracın topluluğun yatırımları hakkında daha iyi karar vermesine yardımcı olmak için devreye sokulacağını belirtti.

Şirket, listesine daha fazla varlık ekledikçe, bu dijital varlıkların ne kadar kaliteli olduğu sorusu kesinlikle ortaya çıkacaktır. Bu nedenle aracın kullanıcıları bilgilendirmeye yardımcı olması planlanıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler kripto para borsalarından biri olarak, varlıkların Coinbase’de listelenmesi piyasa için büyük bir gelişme olarak nitelendiriliyor.

Brian Armstrong, şirketin yasal olan tüm kripto varlıkları listelemeyi hedeflediğini vurguladı. Ünlü borsa, geçtiğimiz günlerde Almanya’da faaliyet göstermek için düzenleyicilerden lisans aldığını da duyurdu.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu