HaberlerKripto Para Haberleri

Coinbase Kartları Artık Google Pay ve Apple Pay’de Kullanılabilecek

Artık Coinbase Kartınızı Apple Pay ve Google Pay ile kullanarak kripto para harcamalarınızı daha kolay yapabilirsiniz.

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından biri olan CoinbaseHer yerde kripto harcayın, her yerde kripto ödülleri kazanın” sloganıyla önemli bir yeniliğe imza attı.

Şirket, blog sayfasından yaptığı duyuru da Coinbase kartlarının Google Pay ve Apple Pay‘de kullanılabileceğini açıkladı.

Coinbase kartları için bekleme listesinde olanların yakın zamanda bir davetiye alacağı belirtildi. En güzel yanı ise yaptığınız alışverişlerde %4 oranında kripto para ödülü verilmesi denilebilir.

Coinbase kartları bir banka kartıdır. Bu kartın herhangi bir başvuru ücreti bulunmuyor. Bunun yanında kredi notlarını da olumsuz etkilemiyor.

Coinbase Kart

Kartınız onaylandıktan sonra Apple Pay ve Google Pay ile kolayca harcama yapabilirsiniz. Google Pay kullanıcısıysanız, Google Pay uygulamasından Coinbase Kartınızı ekleyebilirsiniz. 

Apple Pay kullanıcısıysanız, kartınızı Apple Wallet uygulamasından ya da Coinbase uygulamasından ekleyebiliyorsunuz. iPhone’da Apple Pay’in kurulumu son derece basittir. Cüzdan uygulamasını açtıktan sonra ”+” öğesine basarak kartınızı eklemek için gerekli adımları izleyebilirsiniz.

Coinbase uygulamasında, kartınız onaylanır onaylanmaz kartınızı Apple Pay‘e ekleme seçeneğiniz olacak. Kartınızın ana sayfasından ”Yönet” kısmına ve ardından Apple Cüzdan’a Ekle’ye basmanız yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu