HaberlerKripto Para Haberleri

Coinbase Hindistan’daki Teknoloji Merkezi İçin Yüzlerce Mühendisi İşe Alıyor

Hindistanda kripto para birimlerine yönelik düzenlemeler hala belirsizliğini koruyor. ABD’nin en popüler kripto para borsası Coinbase Hindistanda’ki genişleme planlarını hızlandırmaya başladı.

En büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Polygon ve Instadapp gibi hızlı büyüyen projelere ev sahipliği yapıyor.

Borsa, altyapısı, ödemeleri, blok zinciri ve veri merkezi için  yakın zamanda yüzlerce birinci sınıf mühendis işe alacağını duyurmuştu.

[affiliate_news2 id=”3577″]

Yapılan açıklamalara göre şirket Hindistan’da büyük bir teknoloji merkezi kurmak istiyor. Coinbase’in Hindistan’daki mühendislik başkan yardımcısı Pankaj Gupta’nın blog yazısına göre, büyüme için  ürün mühendisliği ekipleri ve tasarım ekipleri alınacak.

Gupta,  yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

“Hindistan teknoloji merkezimiz için erken günler, ancak Hindistan’ın dört bir yanından açık rollerimize inanılmaz bir ilgiyle başladı”

Birçok kripto şirketi, genişleme planlarını desteklemek için üst düzey kişileri işe almak amacıyla son aylarda yatırım turlarını kapatırken, adaylar için rekabet kızışıyor.

Gupta, “Zorlu ve anlamlı çalışmaya ek olarak, şirket genelinde her koltukta en iyi yeteneklere sahip olduğumuzdan emin olmamızı sağlayan üst düzey avantajlar ve ücretler de sağlıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Coinbase genişleme planlarının bir parçası olarak İngiltere, İrlanda, Japonya, Singapur, Kanada ve Filipinler’de aktif olarak işe alımlar yapıyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu