Coin Bureau Sunucusu, Heyecan Duyduğu 3 Metaverse Projesinden Bahsetti

Coin Bureau Sunucusu, Heyecan Duyduğu 3 Metaverse Projesinden Bahsetti

Popüler kripto para ticaret programı Coin Bureau’nun sunucusu, heyecan duyduğu üç metaverse projesinden bahsetti.

Yakın tarihli bir YouTube videosunda konuşan Coin Bureau sunucusu “Guy”, takipçilerine üç metaverse projesinin başarılı olmaya hazır olduğunu ve muhtemelen uzun vadeli yatırımları garanti ettiğini söyledi.

Guy, ilk seçimi olarak Axie Infinity‘yi ($AXS) vurguladı ve oyna-kazan oyununun sektörde yaygın ilgi gören ilk oyunlardan biri olduğunu dile getirdi.

Oyunun sınırlı grafiklerine rağmen, 27.500 ETH işlem hacmi ve 30.000 aktif yatırımcı ile dünya çapında hala son derece popüler olduğunu belirtti ve ekledi:

“ Kabul etmeliyim ki Axie çok aslında basit bir strateji oyunu ve Pokemon’dan ilham alan karakterler etrafında dönüyor.

“Bu NFT oyunu oldukça basit, ancak şimdiye kadar yalnızca OpenSea’de işlem hacminde yaklaşık 27.500 ETH yakaladı ve 30.000’den fazla aktif yatırımcıya sahip. “

Guy, Axie’nin başarısının sırrını, kullanıcıların oyunu oynarken kazanmasına ve böylece “devrim niteliğinde bir ekonomik ilerleme” yaratma yeteneğine bağlıyor.

Coin Bureau sunucusu, yatırımcıların dijital varlıkları ve sanal arazileri satın aldığı, sattığı ve ticaretini yaptığı blok zinciri tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox‘a (£SAND) da ilgi duyuyor.

2D mobil oyun olarak başlayan Sandbox, sanal emlak piyasasında çığır açarak manşetlerde yer edinmeye başladı. Guy diyor ki:

“ The Sandbox hakkında özellikle çekici bulduğum şey, sanal kara tabanlı metaverse’si. Araziler, The Sandbox metaverse içindeki oyuncuların deneyimlerini üzerine inşa etmek için satın alabilecekleri dijital gayrimenkul parçalarıdır. “

Guy, en iyi 3 seçimini, kullanıcıların NFT’ler oluşturduğu ve mülk kiralayarak pasif gelir elde ettiği sanal bir dünya olan Netvrk ($NTVRK) ile tamamladı. Kullanıcılar burada özel tokenler kullanarak “birincil” gayrimenkullere erişim sağlayabiliyorlar.