HaberlerKripto Para Haberleri

Coca-Cola İlk NFT Koleksiyonunu Başlatıyor

Coca-Cola, dijital tasarımcı Tafi ile ortaklaşa tasarlanan ilk değiştirilemez token (NFT) koleksiyonunu açık artırmaya çıkaracak.

Coca-Cola, 30 Temmuz Uluslararası Dostluk Günü kutlamalarında OpenSea’de bir NFT’yi açık artırmaya çıkaracak.  Global Coca-Cola Ticari Markası Başkanı Selman Careaga, “Yeni dostlukların yeni dünyalarda yeni yollarla kurulduğu metaverse ile ilk NFT’lerimizi paylaşmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Coca-Cola NFT trenine atladı

Tafi, içecek şirketinin dijital strateji ve geliştirme ortağının yanı sıra avatarlar ve dijital giyilebilir ürünler tasarımcısı olarak biliniyor. Coca-Cola, NFT’ler konusunda Tafi ve ilk konsepti geliştiren Virtue ile işbirliği içinde çalıştı.

[affiliate_news2 id=”4425″]

Bu NFT’ler, Coca-Cola Dostluk Kutusunun bir parçası olarak dahil edildi. Bu, aynı zamanda bir NFT olan Coca-Cola’nın ikonik otomatının yeniden tasarlanmış bir versiyonu olacak.

Coca-Cola Dostluk Kutusu, Coca-Cola’yı paylaşma deneyimini yakalayan bir ses görselleştiricisi de içeriyor. Bunu, bir şişenin açılma sesi, buz üzerine dökülen bir içeceğin sesi veya karakteristik fısıltı gibi tanınabilir ses ipuçlarını kullanarak yapıyor.

Son olarak, “Dostluğun Sembolü” lakabını taşıyan bir Dostluk Kartına ek olarak, kutunun açılışında ortaya çıkan büyük sürprizler de var.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu