Bitcoin HaberleriHaberler

CNBC’den Brian Kelly: ”Piyasa Bitcoin’in Temellerini Yanlış Fiyatlandırıyor”

BKCM LLC'nin kurucusu Brian Kelly, Bitcoin'in piyasada yanlış fiyatlandırıldığını düşünüyor.

CNBC yetkililerinden Brian Kelly Salı günü yaptığı açıklamada piyasanın neden Bitcoin’in temellerini yanlış yerleştirdiğini ve bunun nasıl yukarı yönlü büyük bir kırılmaya yol açabileceğine değindi.

Kelly, dijital para birimlerine yatırım yapmak da dahil olmak üzere küresel makro ve para birimi yatırımına odaklanan bir varlık yönetimi şirketi olan BKCM LLC’nin kurucusu olarak biliniyor.

Ek olarak BKCM Digital Asset Fund ve REX BKCM Blockchain ETF’nin portföy yöneticisidir. Kelly ayrıca  Kasım 2014’de yayınlanan “The Bitcoin Big Bang kitabının da yazarıdır.

Ünlü ekonomist, Bitcoin hakkındaki en son yorumlarını, BTC Salı günü 36.165 dolar civarında işlem görürken yaptı. Yaptığı açıklamalara göre Bitcoin’in zaten dibe vurduğuna ya da dibe çok yakın olduğuna inanıyor. Brian Kelly’nin konu hakkındaki açıklamaları şu şekilde:

“ Mart 2020’den bu yana bu tür bir fark görmedik ve genellikle Bitcoin’in bu kadar yanlış fiyatlandırılması dibe vurma sürecinin işaretidir. Böylece, büyük bir ayrışma yaşadığımız 2020 yılının Mart ayına bakıyoruz; Bitcoin 60.000 dolara yükseldi. Burada, Bitcoin’in dibe vurmaya çalıştığı gibi görünen durumla tamamen aynı türde bir duruma bakıyoruz. Piyasa, Bitcoin’in altında yatan temellerde neler olup bittiğini yanlış fiyatlıyor. 

BKCM LLC’nin kurucusu Kelly, Bitcoin kripto para birimine dair yaşanan gelişmelerin piyasaya daha farklı fiyatlandırmalar olarak yansıması gerektiğini düşünüyor.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu