Citadel, Kripto Para Birimi Hizmetleri Sunacak

Citadel, Kripto Para Birimi Hizmetleri Sunacak

Kripto para biriminin benimsenmesi oldukça hızlı genişliyor. Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Tether, Ripple ve diğerleri gibi birçok önde gelen dijital varlığın performansı ile kripto para birimi algısı giderek değişiyor.

Blockchain teknolojisi üzerinde çalışan daha fazla işletme ve birey artık kriptoyu gelecek için büyük bir potansiyel varlık olarak görüyor ve kabul ediyor. Sonuç olarak, birçok markanın ürün ve hizmet alışverişi için ödeme aracı olarak kripto kullanması artık şaşırtıcı değil.

Küresel olarak, kripto para birimi meteorik bir yükseliş yaşadı ve birçok kişinin algısında bir paradigma kaymasına neden oldu.

Kriptoya Karşı Negatif Bakanlar Teker Teker Kriptoya Giriyor

Bu tür örneklerden biri, Citadel‘in kurucusu Ken Griffin‘in kripto para birimine ve tam olarak Bitcoin’e karşı geçmişteki olumsuz duruşuyla ilgili son hamlesidir. Milyarderin pozitif yönde değişikliği, Amerikan çokuluslu hedge fonu ve finansal hizmet firmasının kripto para piyasasına girmesiyle ortaya çıkıyor.

Kripto para piyasası %6 arttı | Kaynak: TradingView.com'da Kripto Toplam Piyasa Değeri

Kripto para piyasası %6 arttı | Kaynak: TradingView.com’da Kripto Toplam Piyasa Değeri

Bloomberg Wealth‘ten David Rubenstein ile yaptığı röportajda Griffin, mevcut jeopolitik çatışmaların piyasalarda kayda değer düşüşler yarattığından bahsetti.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Tether Gold ve Altına Endeksli Diğer Kriptolar Büyüme Gösteriyor

Dijital varlıklarla ilgili olarak, Citadel kurucusu, şirketinin bu yıl kripto pazarına adım atma planlarını açıklarken kriptoya karşı genel duruşunda pozitif bir geri dönüş yaşadı.