Bitcoin HaberleriHaberler

Market Zinciri Circle K, Tüm Şubelerinde Bitcoin ATM’lerine Ev Sahipliği Yapacak

Markez zinciri Circle K, Bitcoin Depot ile yaptığı bir ortaklığın ardından şubelerinde Bitcoin ATM'lerine ev sahipliği yapacak.

Büyük Bitcoin ATM operatörü Bitcoin Depot, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da Bitcoin ATM’leri kurmak için market zinciri Circle K ile uzun vadeli bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Bitcoin Depot ve Circle K, Bitcoin ATM’lerini Kurmak İçin Anlaştı

Bitcoin Depot, anlaşmayı 22 Temmuz 2021 Perşembe günü bir basın açıklamasıyla duyurdu. Firmaya göre, ABD genelinde 30 eyalette Circle K lokasyonlarında kurulu 700’den fazla Bitcoin ATM’si bulunuyor.

Ortaklık, insanlara Bitcoin satın almak için daha uygun bir yol sağlayacak ve böylece piyasa değeri açısından en büyük kripto para biriminin yaygın olarak benimsenmesini teşvik edecek.

Bitcoin Depot, ABD’nin hemen hemen her eyaletinde 3000‘den fazla BTC ATM kioskuna sahip ve ayrıca kullanıcıların BTC, ETH ve LTC dahil olmak üzere 30‘dan fazla kripto para birimi satın almasına imkan tanıyor.

[affiliate_news2 id=”4248″]

En son gelişme hakkında konuşan Bitcoin Depot CEO’su Brandon Mintz, Circle K ile yapılan ortaklık anlaşmasının firmanın hizmetlerini uluslararası alanda genişletmesini sağladığını söyledi.

Mintz ayrıca, Bitcoin ATM’lerinin kurulumunun, yetersiz hizmet alan topluluklara finansal erişim sağlarken market zincirini ziyaret eden müşteri sayısını artıracağını dile getirdi.

Circle K’nin Küresel Ürün ve Tedarik Kıdemli Başkan Yardımcısı Denny Tewell de konu hakkında bir açıklama yaptı ve şunları söyledi:

“Circle K’da, müşterilerimizin hayatlarını her gün biraz daha kolaylaştırma konusunda tutkuluyuz ve sürekli olarak mağazalarımızdaki deneyimlerini geliştirmenin ve artan ihtiyaçlar için en sevdikleri mağaza olmanın yollarını arıyoruz.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu