HaberlerKripto Para Haberleri

Çin Sosyal Medya Platformu Weibo Kripto Para İle İlgili Hesapları Yeniden Engelliyor

Weibo platformunda Tron CEO'su Justin Sun'da dahil olmak üzere pek çok hesap kapatıldı.

Çinli gazeteci Colin Wu ve Çinli kripto haber kuruluşu 8BTC, Twitter’ın Çinli analoğu Weibo‘nun Kripto para ile ilgili çok takipçili hesapları ve şirketlerin hesaplarını yeniden yasaklamaya başladığını bildirdi .

Bu kez, yerel kripto TRX’e sahip Tron Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su Justin Sun’a ait hesap da engellendi.

Weibo kripto hesaplarını engellemeye devam ediyor

8BTC haber kaynağının yakın zamanda paylaştığı bir tweete göre , 5 Haziran’dan bu yana  toplu yasakların devam ettiğini söylüyor.

9 Haziran’da U.Today , Baidu da dahil olmak üzere Çinli arama motorlarının Binance, OKEx ve Huobi gibi kripto para borsaları için arama sonuçlarını engellemeye başladığını bildirdi.

Weibo vb. sosyal medya platformları aynı şeyi kripto para borsaları, kripto işletmeleri ve kripto meraklılarıyla ilgili hesaplarla yapmaya başladı.

Bu gelişmelerin tamamı Çin’in kripto para madencilerine yönelik uyguladığı yasakların ve kısıtlamaların ortasında geldi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegramgrubumuzu ve Twitterhesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu