HaberlerKripto Para Haberleri

Chiliz ve Socios Hindistan’daki Üç Büyük Kriket Takımıyla Ortaklık Yaptı

Lider kuruluşlardan ikisi olan Chiliz ve Socios.com, büyük bir gelişmeye imza atarak, Hindistan Premier Ligi'nin üç takımıyla ortaklıklarını duyurdu.

Lider şirketlerden ikisi olan Chiliz ve Socios, büyük bir gelişme olarak, Hindistan Premier Ligi’nin üç krikettakımıyla ortaklıklarını duyurdu.

Takımlar, yani Royal Challengers Bangalore, Punjab Kings ve Kolkata Knight Riders, kriket dünyasının önde gelen yerli T20 kriket ligi IPL’nin katılımcıları olarak biliniyor.

Söz konusu gelişmeye verilen önem, şu anda Hindistan’daki COVID-19 vakalarındaki artış nedeniyle IPL’nin süresiz olarak askıya alınmış olmasına bağlanıyor. Yapılan duyuru ise şu şekilde:

“Öngörülebilir gelecek için hiçbir oyun olmadığından, üç takımın tamamı ve Socios.com artık hayran etkileşimini iyileştirmeyi amaçlayan ortak blok zinciri ve dijital girişimleri keşfetme fırsatını değerlendiriyor.”

Gelişmeleri, RCB’den Rajesh Menon’un yorumuyla, üç takımı da temsil eden yöneticiler tarafından memnuniyetle karşılandı. Konu hakkında ki açıklamalar şu şekilde:

“Bu ortaklık sayesinde, hayranlarımızla etkileşim kurma şeklimizi iyileştirmenin ve optimize etmenin yeni yollarını aramaya devam ediyoruz.”

Bunun gibi ortaklıkların arkasında, Chiliz ve Sociosblockchain teknolojisini kullanıp hayran katılımından para kazanarak deneyimlerinde devrim yaratmayı amaçlıyor.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu