HaberlerKripto Para Haberleri

Chiliz (CHZ) Yeni Ortaklığın Müjdesini Verdi

Chiliz (CHZ) kripto para destekçilerinin merakla beklediği duyuruyu sonun paylaştı.

Alex Dreyfys bugün kripto para tutkunlarının merakla beklediği bir canlı yayın gerçekleştirdi. Dijital varlıkları sporla bütünleştiren Chiliz (CHZ) beklenen duyuruyu sonunda yaptı.

Şirket CEO Dreyfus tarafından canlı yayın yapıldığı esnada Türkiye koordinatörü Altuğ Öztürk tarafından önemli bir Tweet paylaşıldı.

Paylaşılan gönderide, Formula 1’in iki takımı ile ortaklık kurulduğu ifade edildi. Socios ile Chiliz, Formula 1’in iki önemli takımı olan Aston Martin ve Alfa Romeo resme ortaklık kurdu.

Alfa Romeo ve Aston Martin, Chiliz’e Katıldı

CHZ fiyatı dün sert bir düşüş yaşamış ve 0,24 dolara kadar gerilemişti. Ünlü iş adamı Alex Dreyfys’un yayınından sonra CHZ %26,40 yükseliş ile 0,34 dolar seviyelerini gördü.

Chiliz
Chiliz

Normalde her bir locker token için ilgili takımın tokeni veriliyordu. Chiliz, yeni ortaklık kapsamında büyük bir sürpriz daha açıkladı ve 1 locker token karşılığında 2 AM ve 2 SAUBER token verileceğini belirtti.

Altuğ Öztürk‘ün paylaşımı takipçileri tarafından olumlu karşılandı ve büyük beğeni topladı. Ancak bazı kullanıcılar bu gelişmenin yeterli olmadığını dile getirdi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu