HaberlerKripto Para Haberleri

Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson: ”Kripto Paralar Merkez Bankalarını Değiştirecek”

Cardano'nun yaratıcısı Charles Hoskinson, kripto para birimi endüstrisinin geleneksel finansal sistemin panzehiri olduğunu iddia etti.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yavaş ve yozlaşmış oldukları için merkez bankalarının kaybolacağını söyledi. Ayrıca, kripto paraların mevcut finansal sistemin panzehiri olduğunu iddia etti.

Kripto Paralar Panzehirdir

Yakın tarihli bir videoda Hoskinson, finansal ekosistem ve kripto para birimlerinin önemli rolü hakkındaki düşüncelerini paylaştı. 

Merkez bankalarının artık eskisi gibi verimli kurumlar olmadığını belirterek, onları yavaş ve yozlaşmış olarak nitelendirdi. Hoskinson bunların yakında ortadan kaybolacağını öngörüyor:

“Geri dönemezsin. Bunu değiştiremezsin, o cini tekrar şişeye koyamazsın. Merkez bankaları kaybolacak. Geleneksel eski bankalarınız kaybolacak. Çok anlamsız, yozlaşmış ve yavaş ödeme yöntemleri mevcut. “

Cardano’nun yaratıcısı, mevcut finansal sistemin tamamen sorunlu olduğunu savundu. Örneğin, yurt dışında çalışan kişiler ailelerine para göndermek için çok yüksek ücretler ödemek zorunda kalıyor.

Bu örneği verdikten sonra Hoskinson, kripto para birimlerinin bu sorunlu finansal ağın panzehiri olduğunu söyledi. Cardano’nun kurucusu, dijital varlıkların dünyayı değiştireceğini söylerken şu ifadeleri kullandı:

”Asla riskin bizim sektörümüz olduğunu söylemelerine izin vermeyin. Bizimki, bulduğumuz yolsuzluk ve adam kayırmacılığın panzehiri olan bir endüstri. Onlarınki, şimdi bir yaratıcılık ve yenilik endüstrisinin yerini almış olan bir hayal kırıklığı endüstrisidir.”

Hoskinson, günümüzde sadece kripto paraların büyük insan nüfusuyla başa çıkabileceğini ve yenilikleri ayarlayabileceğini düşünüyor.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu