Altcoin HaberleriHaberler

Charles Hoskinson Cardano Kripto Para Biriminin Milyarlarca Kullanıcıyı Hedeflediğini Söyledi

Geliştirici Charles Hoskinson Cardano'nun hedeflerinin sanılandan çok daha büyük olduğunu vurguladı.

Input Output Hong Kong CEO’su Charles Hoskinson Cardano kripto para biriminin dünya çapında milyarlarca kullanıcıya hizmet etmek için çıkarıldığını vurguluyor.

Cardano’nun yaratıcısı yeni bir videoda 429.700 takipçisine, dördüncü en büyük kripto varlığının geliştirilmesinin arkasındaki motivasyonun iki temel soruya dayandığını söylüyor. Geliştiricinin açıklamaları şu şekilde:

“Cardano’nun amacı, ‘Milyonlara dayanan bir ekosisteme değil, milyarlarca insana sahip bir ekosisteme sahip olmak ve bunun için sürdürülebilir bir şekilde finansal işletim sistemi sağlayabilmek için ne yapmalıyız?”

Cardano hizmetindee dünya nüfusunun önemli bir bölümünü amaçlayan Hoskinson açıkladı şu ifadeleri kullandı:

“Yapmaya karar verdiğimiz şey, tüm akıllı sözleşme modelini yeniden inşa etmek oldu. Bunu, saldırıya uğramış güvenli olmayan uygulamalar nedeniyle kaybedilen milyarlarca dolarlık müşteri fonuyla görebilirsiniz.”

Hoskinson ek olarak, Cardano’nun akıllı sözleşme modelinin dünya çapında milyonlarca geliştiricinin ekosisteme katılmasına izin vereceğini vurguladı ve ekledi:

“Yalnızca 80.000 Solidity geliştiricisi var. Dünya çapında Dot Net geliştiricileri ve Java geliştiricileri olan 25 milyon geliştirici var. Öyleyse bu insanları nasıl getireceğiz ve son 40 yıl boyunca trilyonlarca dolarlık yazılımları toplu olarak yazdıkları araçlarını, tekniklerini ve dillerini Cardano ekosistemine nasıl kullanmalarını sağlayabiliriz? “

IOHK’nın Afrika’daki son girişine gelince, Hoskinson, kıtadaki projelerinin daha yeni başladığını söylüyor. Charles Hoskinson Cardano kripto para biriminin ilerleyen zamanlarda çok daha geniş kitlelere yayılacağını düşünüyor.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu