Altcoin HaberleriHaberler

Charles Hoskinson, ADA Eleştirilerine Yanıt Verdi

Cardano kurucusu ve IOHK (Input Output Hong Kong) CEO’su Charles Hoskinson, blockchain platformunun ve yerel kripto para birimi ADA’nın eleştirilerine yanıt veriyor.

Ethereum savunucusui Evan Van Ness, yakın zamanda Cardano ağında yapılan işlemlerin sayısını piyasa değerine göre inceledi ve “İnsanlar Cardano’nun günde 20.000 işlem yaptığını fark ediyor mu? ADA, 63 milyar dolarlık bir değere sahip. Bu, günlük işlem başına 1,93 milyon dolar değerleme anlamına geliyor.açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: Evan Van Ness/Coin Metrics

Undervalued Cryptos adlı takma adlı bir kripto para twitter hesabı, Hoskinson’ın yaklaşık bir yıl önce yaptığı bir dizi tahmini retweet etti ve Hoskinson’ın tahminlerinin sadece bazılarının gerçekleştiğini iddia etti.

Eleştiriler, Hoskinson’ın dikkatini çekti. Ünlü geliştirici açıklamalarında şunları söyledi:

Her şey düşünüldüğünde, ekosistem oldukça sağlıklı ve geçen yılki tahminin o zamanından beri, Cardano’nun nüfus büyüklüğünün üç katına çıktığını ve açıkçası çok fazla değer birikimi olduğunu gördük. Bu projeye eleştiri getirenler bu noktada ya yanlış bilgilendirilmiş ya da kötü niyetlidir. Cardano, en hızlı büyüyen, en istikrarlı, en olgun ve sistematik kripto para projelerinden biri olmaya devam ediyor ve sektörümüzdeki her sosyal metrikte en çok bahsedilenlerden biri olmaya devam ediyoruz.

Cardano kurucusu Charles Hoskinsonher hafta ilerleme kaydedildiğini ve her hafta geliştirme yapıldığını dile getirdi. Ünlü geliştiricinin, Twitter’da, Reddit’te, Telegram’da kendi projeleriyle ve çok canlı bir ekosistemde bunun hakkında konuştuğunu görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu