HaberlerKripto Para Haberleri

Chainbytes, Bitcoin ATM’lerini El Salvador’a Getiriyor

Bitcoin ATM sağlayıcısı Chainbytes, El Salvador'da bir Bitcoin ATM üretim merkezi kuruyor.

Bitcoin ATM sağlayıcısı Chainbytes El Salvador’u tüm Amerika için Bitcoin ATM‘lerinin üretim merkezi yapmayı planlıyor.

El Salvador’a Bitcoin ATM’leri Geliyor

Chainbytes LLC, Salı günü yaptığı açıklamada, yakın zamanda El Salvador’da faaliyete başladığını duyurdu . Chainbytes, “El Salvador’u tüm Amerika için Bitcoin ATM’lerinin üretim merkezi haline getireceğiz” açıklamasında bulundu.

Merkez, şirketin küresel tedarik zinciri dağıtımı ile LATAM, ABD ve Kanada bölgelerindeki operasyonlarına hizmet edecek.

Şirket, 2012 senesinden beri Bitcoin ATM operatörlerine ve Bitcoin ATM işine girmek isteyen işletmelere hizmet sağlıyor. Chainbytes CEO’su Eric Grill, bir tweet gönderisinde Bitcoin ATM’lerine dair görüntüler paylaştı.

Chainbytes, Bitcoin ATM'lerini El Salvador'a Getiriyor, Üretim Merkezini Başlatıyor

Chainbytes 17 Haziran’daki tweetinde: “Bitcoin ATM’lerimiz El Salvador’a gönderilmeye hazır.” ifadelerini kullandı.

Chainbytes, Bitcoin ATM'lerini El Salvador'a Getiriyor, Üretim Merkezini Başlatıyor

Şirket CEO’su Eric Grill kısa süre önce El Salvador’a “Bitcoin’i yasal bir para birimi olarak uygulamada dünyaya liderlik gösterdiği” için övgüde bulundu.

CEO, “Böyle yapmanın ülkenin kendisini bir teknoloji merkezi olarak konumlandırdığına inanıyoruz” dedi ve şirketinin “bunun başarıya ulaşmasına yardımcı olmanın bir parçası olmak istediğini” ekledi. Grill konuşmalarına şöyle devam etti:

Girişimimiz, tüm Salvadorlular için ihtiyaç duyulan eğitim ve vasıflı işleri sağlayacak ve bu da ekonomiye ve ulusa katkıda bulunacaktır.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu