Celsius Network CEO’su, Bitcoin’in Tek Bir Koşulla Yükselebileceğini Söyledi

Celsius Network CEO’su, Bitcoin’in Tek Bir Koşulla Yükselebileceğini Söyledi

Blockchain platformu Celsius Network‘ün kurucu ortağı ve CEO’su, tek bir koşulun yerine getirilmesi durumunda Bitcoin’in bu yıl yeni bir rekor kırabileceğini söylüyor.

Alex Mashinsky bir Yahoo Finans röportajı sırasında, yeni alıcılar piyasaya yeterli hacim enjekte ederse, Bitcoin’in (BTC) 2021’de yeni bir rekor kırarak kilit bir direnç bölgesinin üzerine çıkabileceğini söyledi.

Mashinsky diyor ki:

“Yeni alıcılar yeterli hacmi oluştururlarsa 53.000 ila 55.000 dolar seviyesi tekrar test edilecektir. Bunu aşarsak, bu yıl yeni zirveler göreceğiz.”

Mashinsky, amiral gemisi kripto para biriminin bu hafta başında yaklaşık 53.000 dolardan 43.000 doların altına anlık olarak düşmesine rağmen, önümüzdeki aylarda en az 140.000 dolarlık bir fiyata ulaşabileceğine hala inandığını söylüyor:

“Hala 140.000 ila 160.000 dolar seviyelerine ulaşacağımıza dair tahminlerimi sürdürüyorum. Kesinlikle daha da yükselecek.”

Celsius CEO’su, Bitcoin’in benimsenmesinin dünya genelinde katlanarak hızlandığını ve bunun da lider kripto para biriminin fiyatı için bir yükseliş işareti olduğunu söylüyor.

Mashinsky, “İlk 100 milyon kullanıcıyı Bitcoin’e sokmak 12 yıl sürdü. Bunu ikiye katlamak beş ay sürdü. Yani şimdi, dünya çapında Bitcoin’e sahip olan 200 milyondan fazla kullanıcı var. Kesinlikle hızlanıyor. Bu da daha yüksek fiyatlar anlamına geliyor.” ifadelerini kullandı.