HaberlerKripto Para Haberleri

Cardano’nun İlk Merkezi Olmayan Borsası, 3. Çeyrek Lansmanından Önce 1,5 Milyon Dolar Topladı

Cardax, ilk topluluk satışından 1,5 milyon dolar topladı.

Cardax’tan yapılan açıklamaya göre borsa, Genişletilmiş Otomatik Piyasa Yapıcı (EAMM) protokolü üzerinde çalışmayı ve Cardano ekosistemi için yerel ticaret platformu olarak hizmet etmeyi amaçlıyor.

Proje, Ryan Morrison ve ekibi tarafından yönetiliyor ve bu yılın başlarında gelişimini finanse etmek için 50.000 dolar topladı. Arkasındaki ekip, çeşitli projelerde görev almış ve son derece tecrübeli. Cardax, “Cardano’da yerel tokenlar çıkaran projelere likidite sağlamayı hedefliyor.

Cardax, Cardano’da yerel tokenler için yerel desteğin ötesine geçen, ancak aynı zamanda kullanıcıların borsanın topladığı ücretlerden likidite sağlayıcıları olarak kazanmalarına, Yoroi Cardano cüzdanı aracılığıyla herhangi bir yerel token ile ADA ticareti yapmalarına olanak tanıyan temel özellikleri uygulamaya çalışıyor.

[affiliate_news2 id=”4562″]

Bu haftanın başlarında Morningstar’da kripto para birimlerine odaklanan bir portföy stratejisti olan Amy Arnott, ADA’nın piyasa değeri bakımından en büyük üç kripto para biriminden biri olabileceğine, Bitcoin ve Ethereum ile birlikte ana akım haline gelebileceğine inandığını açıkladı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu