Cardano (ADA) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Cardano (ADA) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin kripto para birimi 49.000 doların altında keskin bir geri çekilmenin ardından yükseldi ve bu seviyeyi geri almayı başardı.

Cardano hariç çoğu altcoin dünden beri durgunluk yaşıyor. ADA, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,6 doların üzerine çıktı.

ADA’nın En Son ATH’si

Alternatif kripto paraların tümü dün grafiklerde etkileyici kazançlarla yeşille kaplandı. Ethereum kısaca 3.300 doları aştı, ancak o zamandan beri hafifçe geri çekildi ve şu anda bu seviyenin altında duruyor.

460 doların üzerinde üç ayın en yüksek seviyesine ulaşan Binance Coin, 455 dolara geriledi. Ripple (%-1), Dogecoin (%-2.5), Polkadot (%-3), Uniswap (%-2), Bitcoin Cash (%-1) ve Chainlink (-%2) de hafif düzeltmeler yaşadı.

ADA, bugün %5‘lik bir artışla 2,6 doların biraz üzerine çıktıktan sonra tüm dikkatleri üzerine topladı. Alt ve orta büyüklükteki altcoinlerde daha etkileyici kazançlar görülüyor.

NEAR Protokolü (%30) yükselişle güne devam ediyor ve onu THORChain (%18), Cosmos (%16), Fantom (%13), Enjin (%11), Chiliz (%10) ve Filecoin (%10) takip ediyor.

Tüm kripto para varlıklarının kümülatif piyasa değeri de nispeten sabit kaldı ve şu an 2,1 trilyon doların üzerinde duruyor.