Cardano Vakfı 13 Önemli İşbirliğini Vurgularken ADA Fiyatı Kritik Eşiğe Yaklaşıyor

Cardano Vakfı 13 Önemli İşbirliğini Vurgularken ADA Fiyatı Kritik Eşiğe Yaklaşıyor

Cardano Vakfı, 2021’de 13 önemli işbirliğini vurgulayarak önemli bir büyümenin altını çiziyor. Cardano’nun fiyatı, daha fazla ilerlemek için kritik 1,80 dolar eşiğine yaklaşabilir.

Cardano Vakfı, ekosisteminde değer ve fayda yaratmak amacıyla aralarında veritree, ScanTrust, Save the Children STK, Taurus, HackerOne, COTI network, Ecoage, Coinfirm, NOWPayments, UBX, Aid Technology’nin bulunduğu 13 büyük kuruluşla işbirliği yaptı.

Ecoage ile en son ortaklık 22 Aralık’ta duyuruldu. Bir danışmanlık firması olan Ecoage, dünyanın her yerinden aktivistleri onurlandıran Rönesans Ödülleri’nin arkasındaki itici güç oldu.

Ecoage, ana akım ödül törenlerinin fiziksel heykelciklerini NFT’lerle değiştirmeye karar verdi ve bu nedenle, NFT oluşturmak için Cardano ile ortaklık kurdu. Cardano blok zinciri, türünün tek örneği 13 dijital sanat eseri yaratmak için kullanıldı.

Bunun yanında çocuklar için önde gelen kar amacı gütmeyen uluslararası kuruluşlardan biri olan Cardano ve Save the Children, Doğu Afrika’daki insani yardım operasyonlarına yardımcı olmak için bu yılın başlarında bir işbirliği kurdu.

Save the Children, bu anlaşmanın bir parçası olarak, aracı kullanmadan doğrudan ADA bağışlarını toplamak için bir finansal ağ geçidi oluşturacak.