Altcoin Haberleri

Cardano Mucidi Bu Coinlere Dikkat Çekti: Gelecek Onların!

Cardano ekosisteminin kurucusu Charles Hoskinson, bu token’ların kripto sanayisinin geleceği olacağına inanmaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak, CEO Charles Hoskinson’un bahsettiği token’ları sizlere aktarıyoruz.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson merkeziyetsiz alana dikkat çekti

Cardano kurucus kısa mühlet evvel bir Soru-Cevap oturumunda yer aldı. Oturum esnasında Hoskinson, gelecekte DeFi’nin kripto para alanında çok kıymetli bir rol oynayacağını söyledi. Bunun birinci örneğinin ise, Mali Hareket Misyon Gücü’nün Seyahat Kuralı formunda verilmiş olduğu belirtilmektedir. Yasadışı transferleri önlemek için kullanılan kurallar, borsaların süreçler sırasında varlıkları elinde tutmasına müsaade vermektedir.

Hoskinson ayrıyeten, müşterileri varlıklarını soğuk cüzdanlara aktarmalarının kripto para ünitelerine erişimi kaybedebileceğini belirtiyor. Bunu önlemek için süreçlere merkeziyetsiz bir kimlik eklenebilmesi olası.

Hoskinson, bunun ayrıyeten düzenlemeye tabi ve düzenlemeye tabi olmayan kuruluşlar ortasında süreç seviyesinde yapılabileceğine inanmaktadır. Bunun yanı sıra, merkezi sanayi platformlarının merkeziyetsiz kimliklere daha da bağlı olduğunu da söylüyor.

Kasım ayının başlarında Singapur, JP Morgan, SBI ve DBS Bank ile birinci kurumsal DeFi ticaretini gerçekleştirdi. Bu, işlemenin ise kimin katılıp kimin katılamayacağını belirleyen doğrulanabilir kimlik bilgileri kullanılarak yapıldığı aktarılıyor. DeFi’nin büyümesi hakkında ise Cardano CEO’su şunları söyledi:

Önümüzdeki 2 yıl içerisinde kripto para alanındaki en rekabetçi alanlardan biri olacak.

ADA fiyatı toparlanmaya hakikat ilerliyor

Cardano fiyatı, son 24 saatte neredeyse yüzde 4 oranında bir artış yaşadı. ADA şu anda 0,319 dolardan süreç görmeye devam ediyor. ADA fiyatının toparlanması için 3.20 dolar düzeyinde yer alan direnç bölgesi değerli olacak.

0,320 dolarda yer alan mani bir dayanak tabanına çevrilebilmesi beklenmektedir. Bunun sonucunda Cardano fiyatının 0,333 dolara hakikat yükselişe geçebilmesi mümkün. Kritik direnç olarak hareket ederek, bu seviyeyi geri almak, ADA’nın yüzde 8’lik bir ralliye işaret ediyor. 0,344 dolara yanlışsız bir yükseliş başlatmasına müsaade verecektir.

Bununla birlikte, düşüş ivmesi tekrar yükselirse ADA dayanak düzeyini 0,315 dolar olarak alabilir. Ayrıyeten 30 ve 50 günlük Üstel Hareketli Ortalamaların (EMA) dayanağını de kaybedebilmesi olası.

Analistlere nazaran boğalar, ADA fiyatını 0,298 dolara kadar çıkartabilir. Fakat bu düzeyin altına yakın bir günlük mum çubuğunun oluşması yükselişiş geçersiz kılması mümkün. Sonuç olarak altcoin’in 0,285 dolarlık düşük düzeyleri etiketlemesine neden olması beklenmektedir.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu