Haberler

Canadian National Railway Gelir Raporu, Q4 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

Investing.com – Canadian National Railway (NYSE: CNI), dördüncü çeyrek için Salı günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist kestirimlerini aştığını ve iddiaların üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, pay başına C$2,10 gelir ile toplam gelirinin C$4,54B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin pay başına C$2,09 ve toplam C$4,51B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Kapanış sonrası piyasalarda Canadian National Railway payları, gelir raporunun akabinde 5,68% düşüş ile C$117,00 düzeyinden süreç gördü.

Kapanış sonrası piyasalarda Canadian National Railway payları, gelir raporunun akabinde 5,68% düşüş ile C$117,00 düzeyinden süreç gördü.

Canadian National Railway Endüstriyel Eser ve Hizmetler kesimindeki öbür büyük gelir raporlarını takip ediyor

Salı günü Raytheon Technologies, dördüncü çeyrekte pay başına C$1,27 gelir ile toplam gelirinin C$18,09B olduğunu söz etti. Beklentiler, pay başına C$1,24 gelir ile toplam gelirin C$18,19B olacağı istikametindeydi.

Salı günü Union Pacific şirketinin gelirleri ise analist varsayımlarını tutturamadı ve dördüncü çeyrekte pay başına C$2,67 gelir ile toplam C$6,2B gelir elde etti. Investing.com analistleri pay başına C$2,78 gelir ile toplam C$6,31B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Kaynak: Investing TR

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu