Altcoin Haberleri

Bugün Bu 13 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar Listesi!

Piyasalar hafif bir yükseliş yaşamaya başlarken birçok altcoin projesi için yeni gelişmeler yaşanmakta. Birtakım kripto para üniteleri yeni borsalarda listelenmeye başlıyor. Ayrıyeten birçok kripto para projesinde soru karşılık aktiflikleri yapılacak. İşte bugün yaşanacak gelişmeler….

Bugün, 13 altcoin için önemli

 • Ethereum Name Service (ENS), Karpatkey DAO’yu fon yöneticisi olarak seçti.
 • Shiba Inu (SHIB) için yakım oranı son 24 saatte yüzde 1.000 arttı. Son 24 saatte, 135 milyon SHIB yakımı gerçekleşti.
 • Japonya merkezli SBI’ın Ripple’a (XRP) yönelik bir raporu ortaya çıktı. ODL hizmetinin 40 ödeme pazarına hizmet ettiğini ortaya koydu. Ayrıyeten, fiat tabanlı RippleNet hizmetinin müşterileri de XRP tabanlı tahlile geçiş yapıyor.
 • KyberSwap, Lido Finance (LDO) ile yeni bir iştirak kurdu.
 • İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, TRON Network (TRON) için cüzdan bakımı olacağını duyurdu. Bakım, 24 Kasım 2022, TSİ 09:30’da gerçekleşecek.
 • KuCoin, NuriFootball’ı (NRFB) USDT çifti ile TSİ 13’te listeliyor.
 • Velas (VLX), Warlands ile soru yanıt aktifliği gerçekleştiriyor. Aktiflik TSİ 20’de başlayacak.
 • Boba Network (BOBA) ve Covalent (CQT), bir soru yanıt aktifliği gerçekleştirecek.
 • Bridge Network (BRDG), HeadStarter (HST) üzere kripto para ünitelerinin grupları, Global Blockchain Konferansı gerçekleştirecek. Aktiflik, 23-24 Kasım tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek.
 • MEXC Küresel, Peruvian National Football Team Fan Token’ı (FPFT) USDT çifti ile TSİ 15’te listeliyor.
 • Kusama (KSM), Equilibrium (EQ) üzere kripto para üniteleri, Polkadot ekosistemine ilişkin bir topluluk buluşmasına iştirak sağlayacak.
 • NEAR Protocol (NEAR), PARSIQ (PRQ), Phala Network (PHA); Next Block Expo aktifliğini gerçekleştirecek. Aktiflik, 23-24 Kasım tarihlerinde Berlin’de yapılacak.
 • Coinbase, bugün, Avalanche tabanlı BENQI’ı (QI) bugün, TSİ 20’de listeliyor.

Piyasada son durum nedir?

Birkaç gün boyunca yeni düşük düzeylerin grafiğini çizdikten sonra, Bitcoin nihayet sıçradı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere günlük ölçekte yüzde 5’in üzerinde bedel ekledi. Bununla birlikte, birçok altcoin en büyük kriptodan daha uygun performans gösterdi. BNB, LTC ve başkalarından büyük günlük artışlar görülmekte. Geçtiğimiz birkaç gün, kripto para piyasası için pek güzel gitmedi, fakat artık durum değişti. Ethereum 1.200 doların üzerindeyken birkaç haftanın en düşük düzeyi olan 1.100 doların altına düşmüştü. Fakat artık, en büyük ikinci kripto, günlük yüzde 7’lik bir artışın akabinde bir kere daha 1.200 dolara yakın süreç görüyor.

Binance Coin, borsa en son Launchpad listesini açıkladığında neredeyse %20 arttı. Bu nedenle, BNB 300 dolara yakın duruyor. Ripple, Dogecoin, Cardano, Polygon, Polkadot, OKB, Shiba Inu, LEO, Avalanche ve Chainlink de etkileyici günlük artışlar kaydetti. Litecoin, %25’lik kayda kıymet bir artışla gösterisi daha büyük altcoinlerden çaldı. Sonuç olarak, varlık 80 dolar ile 6 ayın en yüksek düzeyine ulaştı. Etkileyici karlar elde eden birçok altcoin ile birlikte, genel kripto piyasası pahası bir günde yaklaşık 60 milyar dolar ekledi. Dün 800 milyar doların altına düşen metrik, artık 830 milyar dolara yakın.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu