Altcoin Haberleri

Bu Altcoin Tırmanışına Devam Ediyor: Hedefte Daha Yüksekler Var!

Worldcoin’in Dünya Kimliği, Şili’de ilgi görüyor. Bu gelişmelerin ortasında altcoin fiyatı piyasanın zıddı istikamette hareket ediyor. Analist Kelvin Munene, Worldcoin’in (WLD) artan piyasa bedeli ve güçlü yatırımcı ilgisine dikkat çekiyor. Analist, 1,70 dolara yükselen WLD için daha yüksek düzeyleri işaret ediyor.

Altcoin projesi global bir ekonomik fırsatın önünü açıyor!

Worldcoin geçtiğimiz günlerde 200.000’den fazla Şililinin ülke nüfusunun %1’ini temsil eden bir Dünya Kimliği oluşturmasıyla çok değerli bir muvaffakiyete imza attı. Altcoin projesi, zımnilik şuuruna sahip dijital tanımlama için tasarlanmış bir aygıt olan “Orb “u kullanıyor. Sonuç olarak, doğrulandıktan sonra kullanıcılar eşsiz insan kimliklerini inançla kanıtlayabiliyorlar.

Dahası, Worldcoin’in geliştirme şirketi Tools For Humanity (TFH), World ID’nin beşerler ve botlar ortasında ayrım yapan “Kişilik Delili “nı savunuyor. Worldcoin, platformun değerini artırma potansiyeli olan global bir ekonomik fırsatın önünü açtığını sav ediyor.

Worldcoin için global iştirak ve ileriye giden yol

Şili’nin ötesinde, Worldcoin’in global erişimi etkilemeye devam ediyor. TFH takımı şimdiden dünya çapında neredeyse 2 milyon kişinin kimliğini doğruladı. Bu süratli genişleme, Worldcoin’in kripto cihanında artan nüfuzunun altını çiziyor. Lakin bu, düzenleyici pürüzlerden muaf oldukları manasına gelmiyor. Lakin, altcoin projesinin avantajlarını kitlelere ulaştırma konusundaki kararlılığı da ortada.

Ayrıca, Ethereum Arjantin Mainnet Sahnesi’ndeki bir sohbet sırasında, Worldcoin’in kurucu ortağı ve TFH’nin CEO’su Alex Blania, Şili’nin olumlu reaksiyonunu ele aldı. Blania, Şili’nin teknoloji meraklısı ortamını ve kripto para ünitelerine olan sıcak yaklaşımını vurguladı. Ona nazaran, bu kombinasyon Şili’yi kripto inovasyonu için güçlü bir merkez olarak konumlandırıyor. Santiago üssüne ek olarak, artan talebi gören TFH, Vina del Mar ve Concepcion’da ayak izleri oluşturdu. Bu atak, Worldcoin’in Şili’deki çeşitli demografik segmentlerle irtibat kurma kapasitesine tanıklık ediyor.

Altcoin fiyat tahlili: Gayede daha yüksekler var!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Worldcoin (WLD) piyasasında müspet ivme yine hakimiyet kazandı. Böylelikle altcoin fiyatının, 24 saatin en düşük düzeyi olan 0,9758 dolardan 30 günlük rekor düzey olan 1,70 dolara sıçramasına yol açtı. Alıcılar fiyatları 1,70 doların üzerine çıkaracak kadar çekiş gücü elde ederse, izlenecek bir sonraki direnç düzeyi 2,00 dolar olacak. Lakin, ayılar piyasanın denetimini ele geçirirse, potansiyel dayanak düzeyleri olarak 1,50 ve 1,30 dolar ile aşağı tarafta bir düşüş mümkün.

WLD 24 saatlik fiyat grafiği. Kaynak: CoinStats

Altcoin piyasa kıymeti ve 24 saatlik süreç hacmi sırasıyla %7,28 ve %62,68 artarak 220.968.779 dolar ve 128.491.025 dolar oldu. Piyasa bedeli ve süreç hacmindeki bu artış, Worldcoin’e (WLD) olan yüksek yatırımcı ilgisini gösteriyor. Ayrıyeten, her ikisinin de altcoin fiyat artışını sürdürmeye yardımcı olma potansiyeli var. Bu da piyasada büyük bir faaliyet ve likidite olduğuna işaret ediyor. Sonuç olarak, Worldcoin 200.000’den fazla Şililinin World ID’yi benimsemesiyle ivme kazandı. Böylelikle altcoin 1,70 dolarla yeni doruklara yükselirken, gözünü daha yükseklere dikiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu