Altcoin Haberleri

Bu 2 Altcoin’e Dikkat: Önümüzdeki Günlerde Hızla Yükselebilir!

Azcoinnews’in teknik analisti David, düşük piyasa pahalı 2 altcoin için sıradaki fırsatlara dikkat çekiyor. Kritik direnç düzeylerine yaklaşan coin’lerin önümüzdeki günlerde değerli ölçüde yükselme potansiyeli var.

Bu 2 altcoin kritik direnç düzeylerinde konum fırsatı sunuyor

İlk sıradaki COMBO (COMBO), 23 Haziran’dan bu yana aşağı tarafta hareket ediyor. Bu süreçte 17 Ağustos’ta 0,42 dolar bölgesine kadar geriledi. Böylelikle, uzun bir fitil ile alım baskısının olduğunu gösteren bir mum oluşturdu. Altcoin bu düzeyinden beri toparlanma sürecinde. Bu yeni durum fırsatları için taban hazırlıyor.

Özellikle, 6 Eylül’de fiyat 0,42 doları takviye olarak onayladı. Bu durum, düşüş trendinin sona erdiğini ve yeni bir yükseliş trendinin başlamış olabileceğini işaret ediyor. Günlük RSI, 50’nin üzerinde ve yükseliş eğiliminde. Bu da üst taraflı hareketin devamını destekliyor. Analiste nazaran, altcoin fiyatı potansiyel olarak bir sonraki yatay direnç düzeyi olan 0,69 dolara ve hatta önümüzdeki günlerde 0,80 dolara kadar yükselecek fiyat ivmesine sahip.

SPACE IDID (ID), bu hafta sonu yakın takip gerektiriyor

Bir öteki kırılım gösteren altcoin SPACE ID (ID), yatay direnç düzeyi olan 0,20 doların üzerine çıktı. Dün akşam bu seviyeyi dayanak olarak doğruladı (yeşil ok). Bu da boğaların geri dönebileceğini gösteren yükseliş sinyaliydi. Günlük RSI ayrıyeten 50 düzeyini takviyeye (sarı ok) çevirerek fiyatın takviye olarak 0,20 dolar düzeyini geri çevirmesiyle tıpkı vakte denk geldi. Böylelikle üst istikametli hareketin geçerliliğini daha da doğruladı.

Bu nedenle, ID fiyatı potansiyel olarak en azından bir sonraki yatay direnç düzeyi olan 0,24 dolara ve hatta yakın gelecekte 0,27 dolara yükselebilir. 0,27 dolar düzeyinin üzerine çıkmak, uzun vadeli düşüş trendinin sona erdiğinin işareti olacak.

Dev yükseltmeyi duyuran bu altcoin projesine dikkat

COMBO ve ID fiyatı teknik açıdan yeşil sinyaller veren güçlü bir yükseliş görünümü sunuyordu. Lakin, bugün yeni bir yükseltmenin haberini veren Mina Protocol (MINA), yeni alıcılar eşliğinde kısa vadeli bir ralli fırsatı sunabilir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Mina grubu ZK akıllı mukavelelerini mainnet’e getirecek yeni yükseltmeyi duyurdu. Bu haber, altcoin fiyatına %2,5 civarında hafif bir ivme sağladı. Haberin şimdi ortaya çıkması, hafta sonu için ek çıkarların mümkün olduğunu gösteriyor. MINA şu anda ivmesini sürdürdüğü 0,382132 dolar bölgesine süreç görüyor.

Bu ortada, Mina grubunun “büyük bir yükseltme geliyor” bildirisi verdiğini belirtelim.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu