HaberlerKripto Para Haberleri

BTCV ve ESE Entertainment Ortaklığı E-sporda Kripto Para Kullanımını Arttıracak

BTCV ve ESE Entertainment e-spor ve blockchain teknolojisini tüm dünyaya yaymak istiyor.

Hem e-spor hem de kripto para endüstrileri son birkaç senede büyük ilgi görmeye başladı. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile bu iki dünya artık bir araya geliyor.

Bunun en iyi örneklerinden birini yenilikçi kripto para birimi Bitcoin Vault (BTCV) ve rekabetçi oyun arenasında önemli bir rol oynayan ESE Entertainment arasındaki ortaklık oluşturuyor.

Bitcoin Vault, SHA-256 algoritmasına dayanan ve öncelik olarak kullanıcı güvenliğini esas alan bir kripto para birimidir. Yenilikçi 3 Anahtarlı Güvenlik Çözümü sayesinde, kullanıcılara yetkisiz veya yanlışlıkla yapılan işlemleri tersine çevirme fırsatı sunar.

BTCV ekibi son zamanlarda büyük atılımlar yaptı ve ekosistemini mümkün olduğunca genişletmeye başladı. En son gelişme ise e-spor endüstrisine geçişi kapsamaktadır.

ESE Entertainment, 2020 senesinde 947,1 milyon ABD doları olarak gelir kaydetti. Bu rakamın 2024 senesine kadar neredeyse iki katına çıkması bekleniyor. BTCV ve ESE Entertainment ortaklığı her düzeyde büyük anlam ifade ediyor.

BTCV ve ESE Entertainment e-spor haritasını genişletmek istiyor

ESE Entertainment web sitesini ziyaret ederken, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika arasında köprü kurmaya odaklanan bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır.

BTCV ve ESE Entertainment
BTCV ve ESE Entertainment

BTCV ve ESE Entertainment’ın birlikte Çin, Japonya, Güney Kore, Vietnam ve Brezilya’da bir yetenek gösterisi başlatması planlanıyor .

Çin, Güney Kore ve Japonya, oyun gelirlerine göre ilk beş pazardan üçü olarak biliniyor. Ek olarak, iki ortak bu ülkelerde bir dizi e-spor turnuvası düzenlemek için çalışmalara başladı.

BTCV, kullanıcılara havale, tersine çevrilebilir işlemler, ödeme anlaşmaları ve sınır ötesi transferler gibi işlevler sağlar. İki şirkette hem çevrimiçi oyun hem de blockchain teknolojisiyle dünyanın her yerinden insanları birbirine bağlamak istiyor.

BTCV ve ESE Entertainment‘ın operasyonel hedefleri neredeyse aynı. Bu da onları gelecekteki planlarına daha çok yaklaştırıyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu