24 Aralık BTC, XRP, BNB ve MATIC Fiyat Analizi

24 Aralık BTC, XRP, BNB ve MATIC Fiyat Analizi

Kripto para birimlerinin çoğu yeşil bölgede olduğundan, haftanın son iş günü kripto para piyasası yükselişe geçti. XRP, %1,63 düşüşle tek istisna oldu.

CoinMarketCap'in en iyi paraları

BTC/USD

Dün sabah, iki saatlik EMA55, BTC fiyatının geri çekilmesini durdurdu ve toparlanma için destek görevi gördü. Günün sonunda, boğalar 50.000 dolarlık psikolojik seviyenin üzerine çıktı ve haftalık en yüksek seviye 51.380 dolar civarında kaldı. Sabah, maksimum 51.500 Dolar seviyesinin üzerinde yenilendi.

Günlük zaman diliminde, Stoch RSI gösterge çizgileri aşırı alım bölgesinde grafiklerin dışına çıkıyor. Boğalar bugün baskıyı yoğunlaştırırsa, fiyat 53.400 dolarlık geri dönüş seviyesini test edebilir.

Bitcoin, şu anda 51,159 dolardan işlem görüyor.

XRP/USD

Dün, XRP fiyatı 0,96 dolar destek ve 1 dolar direnç arasında yatay işlem gördü. Gün boyunca, parite belirtilen koridorun alt sınırını test etti ve günün sonunda psikolojik seviyeyi delerek maksimum 1.016 dolar olarak belirledi.

Bu sabah itibarıyla parite yatay bir aralıkta mücadele etmeye devam ediyor ve yakın zamanda 0,96 dolarlık desteği test edebilir. Yan kanalın alt sınırı kırılırsa, parite iki saatlik EMA55 alanına geri dönebilir.

XRP, şu anda 0,9594 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

Binance Coin (BNB) de dünden bu yana %3,54 artarak yükseliş trendini takip ediyor.

Binance Coin (BNB), yükseliş için yeterli enerjiyi biriktirmiş olabilir. Satış işlem hacmi düşük, bu da satıcıların şu anda boğalardan daha zayıf olduğu anlamına geliyor. Sırasıyla, yerel döviz kuru 540 doların üzerinde tutulabilirse, likidite seviyesinin testini yakında 582 dolar civarında görme şansı var.

BNB, şu anda 546,4 dolardan işlem görüyor.

MATIK/USD

MATIC oranı %1,73 artarak BNB’den daha yavaş yükseliyor.

MATIC bugün yükselişini sürdürüyor. Alıcıların gücü, artan ticaret hacmiyle de onaylanıyor; bu, boğaların oranı yeni zirvelere çıkarmaya hazır olduğu anlamına geliyor. Bu durumda, MATIC dünkü yükselişinin üzerinde sabitleyebilirse, ay sonuna kadar 3 dolarlık kritik seviyeye ulaşılabilir.

MATIC, şu anda 2.557 dolardan işlem görüyor.