3 Şubat için BTC, ETH, BNB, ADA, AVAX ve SOL Fiyat Analizi

3 Şubat için BTC, ETH, BNB, ADA, AVAX ve SOL Fiyat Analizi

İlk 10 kripto paranın tamamı kırmızı bölgede yer alıyor. Şubat ayı, kripto para piyasasının düşüşüyle ​​başladı.

CoinMarketCap'in en iyi paraları

BTC/USD

Dün sabah, satıcılar piyasaya hakim oldu ve boğalar 38.900 dolarlık direnişe yönelik baskıya devam edemedi. Öğleden sonra, düşüş momentumu pariteyi iki saatlik EMA55‘in altına itti ve günün sonunda, Bitcoin (BTC) fiyatı 37.149 dolar seviyesinin desteğini kırdı.

Satış hacimleri düştü ve fiyat düşüşü durdu. Gün boyunca, bir miktar toparlanma yaşanabilir, ancak hareketli ortalama EMA55 büyümeyi sınırlarsa, parite 36.000 dolarlık desteğe geri dönebilir.

Bitcoin, şu anda 36.720 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Dün, Ethereum (ETH) fiyatı satıcılar tarafından sürekli baskı altındaydı. Öğleden sonra, ayıların baskısı yoğunlaştı ve parite ortalama fiyat alanına geri döndü. İki saatlik EMA55 ayıları durdurabilecek ve fiyatı sabit tutabilecek gibi görünüyordu.

Bugün satış hacimleri artarsa, 2.500 Dolar seviyesine bir geri dönüş yaşanabilir ve eğer ticaret düşük seviyede durgun olursa, o zaman hareketli ortalama alanındaki yatay hareket yarına kadar devam edebilir.

Ethereum, şu anda 2.625 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

Binance Coin (BNB) son 24 saatte %2,79 düştü.

Binance Coin (BNB), boğaların zayıflığını gösteren 400 dolardaki kritik seviyenin ardından yükselişi koruyamadı. Şu anda oran kanalın ortasında yer alıyor, bu da önümüzdeki günlerde yatay ticaretin daha muhtemel olduğu anlamına geliyor.

BNB, şu anda 365.50 dolardan işlem görüyor.

ADA/USD

Cardano (ADA) %1,19 düşüşle BNB’den daha az kayıp yaşadı.

Cardano (ADA) da dar bir kanalda yer aldığı için BNB’ye benzer şekilde işlem görüyor. Dünün keskin düşüşünden sonra, ADA kayıp pozisyonları geri kazanmaya çalışıyor ve günlük mum 1,10 doların üzerinde sabitlenirse, kısa vadeli büyüme görme şansı yüksek.

ADA, şu anda 1.048 dolardan işlem görüyor.

AVAX/USD

AVAX %10,51 düşüşle bugün listenin en büyük kaybedeni oldu.

Dünkü düşüşe rağmen fiyat 65 doların üzerinde, bu da boğaların gücünü gösteriyor. Boğalar 65-75 dolar aralığında güç biriktirebilirse, yakında 76.57 dolarda bir direnç kırılması görme olasılığı var.

AVAX, şu anda 67.44 dolardan işlem görüyor.

SOL/USD

Solana (SOL) dünden bu yana %8.54 oranında düşüş gösterdi.

Şu anda, oran artan satış hacmine karşı 87.73 Dolar’lık destek seviyesine daha yakın olduğu için ayılar boğalardan daha güçlü denilebilir. Düşüş devam ederse, önümüzdeki hafta 80 doların altında bir düşüş görme şansı var.

SOL, şu anda 98.48 dolardan işlem görüyor.