Bitcoin HaberleriHaberler

Bloomberg Analisti: ”Boğa Piyasasında Bitcoin’in 100.000 Dolara Ulaştığı Görülebilir”

Bloomberg analisti Mike McGlone, BTC'nin 100.000 Dolar'lık yukarı yönlü fiyat yörüngelerine devam edebileceğini açıkladı.

Bloomberg analisti Mike McGlone, hem Bitcoin hem de Ethereum’un Haziran ve Temmuz aylarında destek tabanlarını sağlamlaştıran “indirimli boğa piyasaları” olduğuna inandığını ve yakın gelecekte BTC için 100.000 Dolar’lık yukarı yönlü fiyat yörüngelerine devam edebileceğini açıkladı.

McGlone, Bloomberg Galaxy Crypto Index ( BGCI ) raporunun son baskısında, Bitcoin’in 40.000 doları desteğe çevirdiğini dile getirdi ve ekledi:

Bitcoin, 2019’un başındaki 4.000 dolara benzer 30.000 dolar civarında bir temel oluşturmuş gibi görünüyor ve hareketini 100.000 dolara geri döndürebilecek performans paralellikleri görüyoruz.

Analist, ABD’nin daha net kurallar eklerken Çin’in kripto para birimlerini yasaklamasının BTC ve ABD doları için iyiye işaret edebileceğini söyledi.

McGlone, kripto pazarında daha geniş yükseliş destekleri olduğunu ekledi ve şunları söyledi:

Bitcoin, bu şekilde giden bir dünyada dijital altın haline gelirken, Ethereum, para ve finansın dijitalleştirilmesi için gidilecek platformdur.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu