Bitcoin HaberleriHaberler

Blockstream, Yenilenebilir Kaynaklı Yeni Bir Bitcoin Hizmeti Olan Blockstream Energy’i Duyurdu

Blockchain teknoloji şirketi Blockstream, enerji üreticilerinin enerji üretim verimliliğini maksimum seviyelere çıkarmasına ve fazla elektriği satmasına olanak tanıyan yeni bir hizmet olan Blockstream Energy‘yi duyurdu.

Bu yeni hizmet, enerji üreticilerinin enerji üretim verimliliğini en üst düzeye çıkarmasına ve fazla elektriği satmasına olanak tanıyan ve uzaktan çalıştırılan madencilik tesislerini kullanır.

Blockstream madencilik başkanı Chris Cook konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Enerji üreticileri ilk kez arzlarını karşılamak için talebi kontrol edebilir ve ölçeklendirebilir. Bu inanılmaz derecede güçlü araç, mevcut elektrik şebekelerini çok daha verimli hale getirirken aynı zamanda yenilenebilir enerji projelerinin ekonomisini önemli ölçüde iyileştirmek için kullanılabilir,”

Cook, konuşmalarının devamında “İleriye baktığımızda, yenilenebilir enerjileri hızlandırmak için Bitcoin teknolojisinden yararlanmak ve bu pazarın büyümesini beklemekten dolayı çok heyecanlıyız.” ifadelerini kullandı.

Yöneticiye göre tüm bunlar, yenilenebilir enerjinin temiz Bitcoin enerjisinin benimsenmesine nasıl yardımcı olabileceğinin en büyük göstergesidir.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu