BlockchainSpace, 2.4 Milyon Dolarlık Finansman Turunu Duyurdu

BlockchainSpace, 2.4 Milyon Dolarlık Finansman Turunu Duyurdu

BlockchainSpace, P2E oyun toplulukları için 2.4 milyon dolarlık bir finansman turu duyurdu. Sektöre yapılan ek yatırımlar, BlockchainSpace’in dünyanın her yerinden 20.000 oyna-kazan loncası almasına ve NFT oyun endüstrisinin büyümesini daha da ileriye taşımasına izin verecek.

P2E oyun loncaları

Finansman turu Morningstar Ventures, Crypto.com, Alameda Research, OKEx girişimleri ve oyna-kazan loncası UniX Gaming tarafından yönetildi.

BlockchainSpace, oyuncuların performanslarını artırmalarına, sermayeye erişmelerine ve daha fazla kazanmalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir topluluk oluşturan metaverse aracıdır.

BlockchainSpace, şu anda dünyanın her yerinden yarım milyondan fazla oyuncu içeren 2.500’den fazla loncaya hizmet veriyor.

Artık Axie Infinity, CryptoBlades ve diğerleri gibi projeler, içinde oyuncuların her gün oynayarak geçimini sağladığı kendi blockchain ekonomilerini yaratıyor.

Sektörün en yaygın sorunu, oynamaya başlamak için 100 dolara kadar yatırım gerektiren yüksek giriş engelidir. Ancak loncaların yardımıyla yeni oyuncular, zor kazanılan paralarını girişe yatırmak zorunda kalmadan P2E oyunlarına erişebiliyor.

P2E pazarındaki en büyük loncalar, ayrı merkezi olmayan topluluklar haline geldi. Bunun yanında  NFT endüstrisi, oyun ekosistemine daha fazla insanın katılmasıyla sürekli büyüyor.

BlockchainSpace gibi merkezlerin yardımıyla, lonca operatörleri topluluklarını işletmeler gibi yönetebiliyorlar.

BlockchainSpace, lonca operatörleri için yönetim sürecini kolaylaştırır ve bu da onlara topluluklarını ölçeklendirmek için daha fazla olanak sunar.

BlockchainSpace, oyuncularının performansını takip edebilen, mali durumlarını derinlemesine analiz edebilen ve birden fazla loncanın performansını kıyaslayabilen lonca operatörleri için verimli bir platform ve topluluk sağlamasıyla bilinmektedir.