Blockchain HaberleriHaberler

XinFin Şirketi Dijital Dönüşümü Hızlandırmak İçin Travala.com ile İşbirliği Yaptı

Yüksek güvenlikli blockchain platformu XinFin, Travala.com ile ortaklık kurdu.

XinFin, uluslararası ticaret ve finans için uygun, kurumsal tabanlı hibrit blockchain teknoloji şirketidir. Firma 20 Mayıs 2021’de önemli bir açıklama yaptı ve Travala.com ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bu ortaklık sayesinde XDC Network topluluğu, seyahat endüstrisi için yenilikçi bir token tabanlı ödeme düşünüyor.

Bu kullanışlı sistem ile, XDC Network’ün misyonunu ileriye taşıması ve token kullanım durumlarını genişletmesi bekleniyor.

Travala
Travala

XinFin şirketi, önde gelen kripto dostu çevrimiçi seyahat acentesi Travala.com ile stratejik bir ortaklık kurdu.  XinFin Ekosistem Geliştirme Direktörü Billy Adams şunları söyledi:

“Travala.com ile kurduğumuz ortaklık, topluluğumuza dünyayı görmek ve deneyimlemek için XDC’lerini kullanma fırsatı veriyor.”

Ortaklık, XDC dijital para sahiplerinin 2,2 milyondan fazla otel, ev, 600’den fazla havayolu ve 230’dan fazla ülkede 40.000’den fazla etkinlik rezervasyonu yapmasına olanak tanıyor.

Ek olarak, token sahipleri ucuz, adil bir programa katılabilir ve daha kapsayıcı seyahat deneyimlerinden yararlanabilir. Şirketin dahili seyahat ihtiyaçları için XinFin, Travala.com’un kurumsal hesap hizmetlerini kullanacak.

Kullanıcılar, diğer seyahat platformlarıyla karşılaştırıldığında Travala.com’da bulunan % 40’a kadar indirimlerden yararlanabiliyorlar.

Buna paralel olarak, yakında dünya çapında XDC dijital para sahiplerinin kullanımına sunulacak 3 milyondan fazla seyahat ürünü var . Bu sayede XDC ağlarının çok sayıda kullanıcıya ev sahipliği yapması ön görülüyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu