Blockchain HaberleriHaberler

Blockchain Geliştirici Altyapı Platformu Tatum Artık Flow Blockchain’i Destekliyor

Geliştirici odaklı bir blockchain altyapısı ve API sağlayıcısı olan Tatum, geçtiğimiz günlerde artık Flow blockchain'i desteklediğini duyurdu.

Tatum, kullanıcılarının tüm uygulama entegrasyonlarını ücretsiz bir planla oluşturmalarına izin veriyor. Bunun yanında sadece saniyede 5 veya daha fazla API isteği gerekiyorsa ücretli bir plana yükseltme yapılması gerekiyor.

Platform geçtiğimiz günlerde Flow Blockchain‘i desteklediğini duyurdu. Tatum ekibi tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Artık Tatum Flow’u desteklediğine göre , geliştiriciler altyapımız ve güçlü API’miz aracılığıyla yeni nesil blok zincirini hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilir. Artık düğümleri kendiniz çalıştırma veya diğer sağlayıcılardan tüm düğümler için ödeme yapma konusunda endişelenmenize gerek yok. Uygulamalarınızı olması gerektiği kadar küçük veya büyük ölçekli oluşturmak için altyapımızı kullanabilirsiniz. Tek bir API aracılığıyla 20’den fazla blok zinciri desteği sayesinde, birden fazla blok zinciri protokolünü uygulamanıza entegre edebilir veya ihtiyaç duyduğunuzda aralarında geçiş yapabilirsiniz. Geliştiricilerin Flow’da neler geliştireceğini görmek bizi çok heyecanlandırıyor! “

Flow, bir kripto para birimi madencisinin veya doğrulayıcısının işlerini dört farklı role ayırarak farklı hızda ve verimde önemli gelişmeler sağlar.

Bu, güvenilir bir internet bağlantısına sahip herkesin Flow için bir doğrulayıcı olarak katılabilmesi gerektiği anlamına gelir.

Daha fazla bilgi için, Tatum’un API belgesine göz atabilirsiniz. Tatum, tek bir API’de 20’den fazla blok zinciri ve dijital varlığı destekliyor.

Birleşik bir API çağrıları kümesi kullanarak hepsiyle çalışabilir, aralarında kolayca geçiş yapabilir veya dilediğiniz gibi birden fazla blok zinciri kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu