HaberlerKripto Para Haberleri

Bitstamp’ın CEO’su, Kripto Para Düzenlemeleri Hakkında Görüşlerini Paylaştı

Bitstamp'ın CEO'su, şirketin düzenlemelere karşı duruşunu açıkladı.

Bitstamp CEO’su Julian Sawyer, Business Insider ile yaptığı röportajda kripto para yatırımcılarının aşırı oynaklığa ve düzenleyici yaptırımlara tepkisi hakkında konuştu .

Julian Sawyer’ın düzenleyici tedbirler hakkındaki yorumları

Bitstamp, dünyadaki en eski kripto borsalarından biridir. CoinMarketCap verilerine göre, şu anda 11. en büyük kripto borsası olarak faaliyet gösteriyor.

Şirket CEO’su Julian Sawyer, genel olarak kripto endüstrisindeki son gelişmelerle ilgili tüketici talebini ve yatırımcı isteklerini paylaştığını söyledi.

[affiliate_news2 id=”4268″]

Julian Sawyer çeşitli ülkelerin merkez bankaları tarafından dijital paraların ihracına ilişkin düzenleyici önlemlere değindi ve Bitstamp’ın risk, uyumluluk ve kontroller açısından düzgün bir alanda olmadığını açıkladı.

Bitstamp CEO’su Binance blok zinciri konusuna da değindi. Sawyer, Binance’in Birleşik Krallık’ta bloke edilmesinin ardından birçok yeni müşterinin Bitstamp borsasına yöneldiğini söyledi.

Şirketin müşteri sayısı iki katına çıktı. Ayrıca Sawyer’a göre Bitcoin akışı da arttı. CEO, bunu Bitstamp kripto borsasının mükemmel ödeme sistemlerine ve diğer borsalarla güçlü bir işbirliği düzeyine bağladı.

Başarılı yönetici ayrıca Binance’in İngiltere’de engellenmesinin ardından birçok yatırımcının güvenlik ve kalite sorunları hakkında düşündüklerini de sözlerine ekledi. Sawyer, Bitstamp’ın kalite özelliklerini Binance ile karşılaştırdı.

Yatırımcı duyarlılığı

CEO’ya göre, kullanıcıların borsaya ilgisinin nedenlerinden biri Bitstamp’ın düzenleme konusuna vurgu yapmasıdır. Bitstamp’ın CEO’su, bu yönlerini ilk günden beri ön plana koyduğunu belirtti.

Deneyimli yönetici, bugün piyasada hizmetlerine uzun vadeli bir talep olduğuna dikkat çekti. Sawyer, kripto para ticaret hizmetlerini kullanmak isteyen işletmelerin sayısının arttığını ve bunun kendisini memnun ettiğini de sözlerine ekledi. 

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu