HaberlerKripto Para Haberleri

Bitstamp, Kraken’in Ticari Direktörü Robert Zagotta’yı CEO Olarak İşe Aldı

Robert Zagotta, "ABD ekibimizi 2021'de ikiye katladık ve 2022'ye kadar da üçe katlamayı bekliyoruz" dedi.

Popüler kripto para borsası Bitstamp, Kraken’in ticari direktörü Robert Zagotta‘yı ABD’deki operasyonlarını yürütmek için CEO olarak görevlendirdi.

Şirket, bugün yaptığı açıklamada, Zagotta’nın “günlük operasyonları denetlemek” ve borsanın ülkedeki büyümesini hızlandırmak için alındığını söyledi.

Zagotta üç yıldan fazla bir süredir kripto borsası Kraken‘deydi ve aynı zamanda Chicago Ticaret Borsası Grubunda kıdemli genel müdür olarak çalıştı.

Bitstamp Global CEO’su Julian Sawyer, “ABD’nin benzersiz bir düzenleyici ortamı ve dijital varlık endüstrisinde büyük bir potansiyeli var.” ifadelerini kullandı.

[affiliate_news2 id=”4178″]

Zagotta, konu hakkında yaptığı açıklamada “ABD pazarındaki incelikler ve fırsatlara” odaklanacağını, Sawyer ise Bitstamp’ın küresel vizyonunu ele alacağını söyledi.

Bitstamp, son aylarda yönetici rollerini doldurmak için birkaç profesyonel yöneticiyi işe aldı. Eski bir Gemini yöneticisi olan Sawyer, Ekim ayında borsanın uzun süredir devam eden CEO’su ve kurucu ortağı Nejc Kodrič’in yerini aldı.

Zagotta, “ABD’de ve dünyanın dört bir yanında en iyi yetenekleri getirmeye devam edeceğiz. ABD ekibimizi 2021‘de ikiye katladık ve 2022‘ye kadar ekibi üçe katlamayı bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu