Altcoin HaberleriHaberler

Dünyaca Ünlü Ödeme Şirketi BitPay Artık Bu Altcoini Destekliyor!

Küresel bitcoin (BTC) ve kripto ödeme hizmetleri sağlayıcısı BitPay, artık Litecoin'i (LTC) desteklediğini duyurdu.

Son raporlar, çevrimiçi teknoloji odaklı bir perakendeci olan Newegg.com’un dünya çapında BitPay aracılığıyla LTC’yi kabul eden ilk işletme olacağını gösteriyor.

LTC’nin yaratıcısı Charlie Lee, “Litecoin’in hızlı işlem süreleri ve süper düşük ücretleri, Newegg gibi bir e-ticaret devi için idealdir” açıklamasında bulundu.

Lee, konuşmalarının devamında “Litecoin’in artık BitPay tarafından desteklenmesinden son derece heyecanlıyız, bu da herhangi bir işletmenin LTC’yi kabul etmesini çok kolaylaştırıyor.” dedi.

Newegg.com BitPay ile ilk ortaklığını kurduğu sıralarda 2014 yılında BTC’yi ödeme seçeneği olarak kabul eden ilk işletmeydi. İlk başta, BTC ödeme seçeneği yalnızca ABD ve Kanada’da mevcuttu. Ancak, 2019‘da 73 ülkeye genişledi.

[affiliate_news2 id=”4574″]

Newegg Kıdemli Marka Müdürü Andrew Choi, “BitPay ile Bitcoin’den sonra Litecoin’i kabul eden ilk büyük çevrimiçi alışveriş merkezi olan Newegg, küresel olarak müşterilerimizi destekliyor ve çevrimiçi alışveriş deneyimine yenilik getirme taahhüdümüzü vurguluyor. Kripto para birimi etrafındaki heyecan ve momentum yadsınamaz ve müşterilerimizin çevrimiçi alışveriş yapmasını kolaylaştırmaya kararlıyız.” ifadelerinde bulundu.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu