HaberlerKripto Para Haberleri

Bitmain’in Eski CEO’su Jihan Wu, Düzenlemelerin Kripto Paralar İçin Sağlıklı Olabileceğini Söyledi

Kripto madenciliği şirketi Bitmain’in kurucusu ve eski CEO’su Jihan Wu, kripto para birimi endüstrisi için düzenlemelerin gerekli olduğuna inanıyor. Endüstriyi, kötü aktörlerden ve hileli faaliyetlerden izole edeceği için faydalı olabileceğini düşünüyor.

Jihan Wu: ”Kripto Düzenlemeleri Sağlıklı”

Kripto para piyasasında yasal bir çerçeve uygulama konusu, geçtiğimiz yıl fiyatlar yeni zirvelere çıktıkça oldukça fazla tartışıldı.

[affiliate_news2 id=”3908″]

Jihan Wu, net düzenlemeler yürürlüğe girdiğinde piyasanın gerçekten daha da gelişebileceğine inananlar arasında. CNBC’ye konuşan Wu, mevcut düzenleyici baskıyı suçları önleyeceği için “çok sağlıklı” olarak sınıflandırdı:

“Düzenleyici baskının eskisinden daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Düzenlemeler sektördeki birçok kötü aktörü dışarı çıkaracaktır. Dolayısıyla bu tür bir baskının uzun vadede sektör için iyi bir şey olabileceğine inanıyorum.”

Wu, özellikle ABD’deki kripto para piyasası hakkında yorum yaparken, “Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlarının %10‘undan fazlasının zaten kripto para birimiyle bir ilgisi olduğunu” belirtti.

Wu ayrıca, son derece verimli ve ulaşılabilir bir şekilde hareket ettiği için Singapur hükümetini “makul” olarak nitelendirdi. Bu nedenle, “Singapur’un kripto para yeniliklerinin merkezi olması için birçok iyi neden var” diye ekledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu