Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin 45 bin Doları Aştı: Dogecoin %25 Yükseldi

Bitcoin yükselmeye devam ediyor ve Dogecoin, %25 artışla tüm tokenlerden daha iyi performans gösterdi.

Hafta sonu, Bitcoin kripto para birimi 45.000 doları geri alarak imrenilen başka bir fiyat çizgisinin üzerine çıkmayı başardı. Bunun yanında çoğu altcoinlerde yeşil yakmış durumda.

Bitcoin (BTC) 45 bin doların üzerine çıktı

Kripto para piyasasında USD fiyatı açısından olumlu gelişmeler devam ediyor. En büyük varlık olan bitcoin, 30.000 doların altına düştüğü Temmuz ortasından bu yana toparlanmaya başladı..

O zamandan beri, boğalar BTC’i kuzeye doğru itmeye devam etti ve birbiri ardına direnç çizgilerini kırdı. Sadece son birkaç gün içinde, Bitcoin 40.000 Dolar’ın üzerinde seyrediyor.

Daha doğrusu, BTC, Mayıs ortasındaki çöküşten bu yana ilk kez 45.000 doların biraz üzerine çıktı. Böylece piyasa değeri 850 milyar dolara yükseldi.

Santiment’ten gelen verilere göre varlık üç haftada 15.000 dolardan fazla artmasına rağmen, büyük bitcoin sahipleri (100 ila 10.000 coin arasında) satmayı reddetti.

Analitik firması, bu yatırımcıların şu an itibariyle toplamda dokuz milyondan fazla Bitcoin’e sahip olduğunu söyledi. Bu, o zamandan beri tüm zamanların en yüksek seviyesi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu