Bitcoin Well, Kripto ve Gayrimenkulü Bir Araya Getirmeyi İstiyor

Bitcoin Well, Kripto ve Gayrimenkulü Bir Araya Getirmeyi İstiyor

Teknoloji şirketi Bitcoin Well, müşterilere hem ticari hem de konut amaçlı gayrimenkul satın almaları için BTC ve diğer çeşitli kripto para birimlerini kullanma konusunda yardımcı olmak adına Kanada’daki Greater Property Group (GPG) ile el ele verdi.

Bitcoin Well ve Greater Property Group Birlikte Çalışıyor

Kripto ve gayrimenkul dünyaları giderek birbirine yaklaşıyor. Kısa bir süre önce Gig Harbor’daki Harbour Custom Development, alan büyüdükçe ve daha yaygın hale geldiğinden müşterilerin gayrimenkul için dijital para birimiyle ödeme yapmasına izin vereceğini duyurdu.

Şimdi, müşterilerin bitcoin’i güvenli yollarla satın almasına, satmasına ve kullanmasına olanak tanıyan ürünleri kullanan ve geliştiren Bitcoin Well, gayrimenkul işlemleri dünyasına adım atıyor ve BTC gündemini güçlendiriyor gibi görünüyor.

Bitcoin Well’in kurucusu ve CEO’su Adam O’Brien bir röportajda şunları söyledi:

”GPG ile çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum. Bu, bitcoin’in kullanılabilirliğini ilerletmeye devam ediyor. Milyonlarca doları kolaylıkla işleme yeteneğimiz, gayrimenkul anlaşmalarında bitcoin kullanmak isteyen müşterilerin güvenle işlem yapmalarını sağlayacaktır.”

Ortak girişimin 2022‘nin ilk çeyreği sona erdiğinde tamamlanması bekleniyor. Her iki şirket de birbirlerinin web siteleri aracılığıyla tanıtım yapacak.

Bitcoin Well ayrıca, müşteri tanı (KYC) süreçleri ve uyumluluğu ile birlikte kripto hizmetleri ve lisanslama sağlamaya hazırlanırken, GPG emlak hizmetleri sunacak.