Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin ve Dogecoin Yeni Bir Elon Musk Bombasına Hazırlanıyor!

Bitcoin ve diğer kripto para fiyatları son birkaç gün içinde çılgınca sallandı ve Bitcoin 30.000 doların altındaki seviyeden henüz yeni döndü.

Bitcoin (BTC) kripto para birimindeki aşırı fiyat dalgalanmaları, yatırımcıları paniğe sevk etti. Elon Musk’ın bu yıl değer bazında ilk ona giren altcoin projesi Dogecoin’de ciddi düşüşler yaşadı.

[affiliate_news2 id=”4157″]

Kripto para yatırımcıları bitcoin ve dogecoin oynaklığı ile sarsılırken, gözler önemli bir etkinliğe çevrildi. Ünlü milyarder Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey bugün ”The B Word” konferansında bir araya gelecek.

Tüm kripto para destekçileri saat 14:00 ETD‘ye ayarlanan bu canlı tartışmaya kilitlenmiş durumda. Uzmanlara göre Musk ve Jack Dorsey’in açıklamaları piyasanın seyrini önemli ölçüde değiştirebilir.

Özellikle Tesla CEO’su Elon Musk’ın ağzından çıkacaklar, Bitcoin ve Dogecoin kripto para birimlerinin yükselişi üzerinde önemli bir rol oynayacak gibi görünüyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu