Bitcoin ve Altcoin Piyasa Analizi #38.Yayın

Bitcoin ve Altcoin Piyasa Analizi #38.Yayın

Bitcoin, Ethereum, cardano, xrp, dogecoin, solana, palkadot, uniswap, litecoin, avax, vet, xlm coin, trx coin, atom coin, bnb coin, aave coin, axie coin, algo coin, xtz coin, grt coin, btt coin, chz coin, hot coin, theta coin, sushi coin, shiba Inu coin, ripple, bittorrent coin ve daha binlercesi arasından analiz isteklerinizi Stevedabitcoin youtube kanalımızda canlı yayınlar esnasında iletebilirsiniz.

Icrypex‘in katkılarıyla…

Stevedabitcoin, Kriptolevent ve Büşra temurçin Her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri Haftanın Öne Çıkan Finans Haberleri ve bitcoin, altcoin Analizleriyle SteveTV’de!

Stevedabitcoin, KriptoLevent ve Büşra Temurçin ile Sabah Kahvesi – 15.09.2021 Saat 10:30’da – 38.yayın

Kripto para inceleme ve altcoin analiz videoları için kanalımızı takip etmenizi ve bildirimleri açmanızı öneririz.

Kripto Paraların Faydaları ve Dünyadaki Kullanımı

Kripto para birimlerine duyulan ilgi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Şu an piyasa da 10.000’den fazla kripto para birimi mevcut. Bunların her biri farklı hizmet alanlarına sahip. Artık küresel çapta milyonlarca kişinin bu teknoloji harikalarına dair bilgisi bulunuyor. Kripto para denildiğinde insanların aklına ilk gelen genellikle Bitcoin olmaktadır. BTC, piyasanın amiral gemisi niteliği taşıyor. Bunun en büyük sebeplerinden biride ilk çıkan dijital para olmasıdır. Bitcoin, yaptığı büyük sıçramalar ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Artık yüzlerce şirket BTC’e yönelik ciddi yatırımlar yapıyor ve sistemlerine entegre ediyor. Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’e dair güncel analizleri popüler analist KriptoLevent’in anlatımıyla kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Günümüzde birçok kurum ve şirket kripto paraları benimseye ve ödeme şekli olarak kabul etmeye başladı. Artık kripto paralarla gıdadan spora, yazılımdan sanayiye kadar birçok endüstride rahat bir şekilde alışveriş yapabilir hale geldik. Ülkemizde de onlarca kripto para borsası aktif bir şekilde faaliyet gösteriyor. Yapılan araştırmalara göre Türkiye nüfusunun %20’si kripto para birimleriyle işlem yapıyor. Ülkemizde bu sektörün büyüme hızının yüksek olması dijital paralara olan ilginin arttığını ortaya koymaktadır. Son senelerde finans dünyasından profesyonellerin ve yatırımcıların gündeminden düşmeyen kripto paralar, bazılarına göre riskli, bazılarına göre de oldukça karlı bir yatırım aracı. Fakat bilinen bir gerçek var ki, o da sağladığı avantajların daha ağır basmasıdır. Bitcoin ve altcoin analizlerinin yanında Büşra Temurçin’in sunumuyla güncel kripto para haberlerini de Stevedabitcoin youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.